BUDVAR Centrum SA – jeden z wiodących producentów stolarki okiennej – rozszerza swoją ofertę. Klienci szukający rozwiązań pasujących zarówno do nowoczesnych, jak i do klasycznych wnętrz, mogą zdecydować się na okna w systemie Modern. Wykonane są one z półzlicowanego profilu sześciokomorowego o wysokim wskaźniku izolacyjności termicznej i akustycznej. Za okno w systemie Modern BUDVAR otrzymał już Medal Europejski – potwierdzenie najwyższej jakości produktu.

Okna w systemie Modern znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i obiektach użyteczności publicznej. - Wprowadzamy nowy produkt w odpowiedzi na potrzeby klientów poszukujących rozwiązań najwyższej jakości, a jednocześnie eleganckich i dających możliwość indywidualnego dopasowania do wnętrza – informuje Marek Trzciński, Prezes Zarządu BUDVAR Centrum SA.

Zaawansowane technologia

Okna w systemie Modern wykonane są z profili na bazie stabilizatorów przyjaznych dla użytkownika i środowiska naturalnego. Ten ekologiczny produkt cechuje się również najwyższą jakością. Dzięki wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań, czyli technologii wgrzewanego słupka zapobiegającej przenikaniu wody do wnętrza ramy i powodowaniu korozji wzmocnień stalowych oraz użyciu termoplastycznej uszczelki TPE okna w systemie Modern są wyjątkowo szczelne i trwałe.

Z kolei zastosowanie przy produkcji profili sześciokomorowych o grubości 70 milimetrów gwarantuje wysoką izolacyjność termiczną i akustyczną (więcej komór, czyli barier dla zimnego powietrza oznacza, że mniej chłodu i hałasu przedostaje się do domu czy mieszkania). W oknach BUDVAR Centrum SA wmontowane są szyby odznaczające się wskaźnikiem od 0,5 W/m2K (im wskaźnik U jest niższy, tym lepsza jest właściwość izolacyjna okna). Wielokomorowe okna sprzyjają zatem domowym oszczędnościom, przede wszystkim na energii elektrycznej.Zaokrąglona elegancja

Okna półzlicowane są łatwiejsze do utrzymania w czystości. Dłużej również zachowują estetyczny wygląd. Okna w systemie Modern, nawet te, które są kolorowe tylko z jednej strony, barwione są w masie - nie widać na nich ewentualnych rys. Klienci mogą wybierać wśród wielu kolorów imitujących drewno oraz klasycznej bieli. W ten sposób kupujący mogą dobrać odcień pasujący do wnętrza.

To dobre rozwiązanie dla osób poszukujących uniwersalnych okien najwyższej jakości, a zarazem łatwych w utrzymaniu – informuje Marek Trzciński, Prezes Zarządu BUDVAR Centrum SA – Półzlicowane, czyli lekko zaokrąglone okna w systemie Modern są ponadto eleganckie, idealnie współgrają z aranżacją wnętrza.

Więcej informacji: BUDVAR Centrum SA