Hydro Kit - moduł centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej dla systemów MULTI V marki LG Electronics.

Ogrzewanie i ciepła woda użytkowa z Hydro Kit LG
Hydro Kit LG jest elementem kompleksowych rozwiązań w zakresie klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, który zapewnia ogrzewanie i dostarcza ciepłą wodę użytkową. Dodatkowo moduł Hydro Kit jest w pełni kompatybilny z obecnymi systemami klimatyzacji MULTI V.

Hydro Kit + MULTI V
Hydro Kit + MULTI V
= Kompletny system ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji


Moduł Hydro Kit LG w połączeniu z systemem MULTI V stanowi kompletne rozwiązanie grzewcze i chłodnicze o szerokich możliwościach zastosowań, jak np.: ogrzewanie budynku, podgrzewanie ciepłej wody użytkowej, chłodzenie czy wentylacja. Zapewniająca ogrzewanie wody jednostka Hydro Kit wzbogaca funkcjonalność istniejącego systemu klimatyzacji, a jej podłączenie jest niezwykle proste.

Dzięki przyłączeniu modułu Hydro Kit do systemu MULTI V, ciepło wytwarzane przez urządzenia klimatyzacyjne w trakcie schładzania pomieszczeń może być teraz odzyskane i wykorzystane ponownie do ogrzania wody, przeznaczonej m.in. do ogrzewania podłogowego, klimakonwektorów czy grzejników. W sezonie letnim odzyskana energia wykorzystywana jest najczęściej do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

Moduł Hydro Kit wysokich temperatur - cykl:

Moduł Hydro Kit wysokich temperatur - opis cyklu

[attach=attach1]>>szczegóły[/attach]

LG - w trosce o środowisko naturalne i komfort użytkownika


Źródło: WIENKRA