W dniach 31 marca – 2 kwietnia 2006 roku odbędzie się w nowym Centrum Targowym Murator EXPO w Al. Jerozolimskich 179, w Warszawie siódma edycja największych na Mazowszu Ogólnopolskich Targów Budowlanych Murator EXPO 2006.
Targi Budowlane Murator EXPO są organizowane od siedmiu lat i odwiedza je każdorazowo blisko 10 000 osób zainteresowanych jak mądrze, nowocześnie i bez błędów budować domy solidne, trwałe, zdrowe, na miarę możliwości finansowych. Wysoką frekwencję targową zapewnia dobra współpraca zarówno z mediami branżowymi, jak i prasą, radiem oraz telewizją. Z okazji imprezy na łamach ogólnopolskich i mazowieckich tytułów prasowych ukazują się także specjalne dodatki targowe.
VII edycja targów odbędzie się w nowo otwartym Centrum Targowym Murator EXPO w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Powierzchnia Centrum sięga ok. 4 500 m², z czego zdecydowaną większość aż 3 800 m² stanowi powierzchnia wystawiennicza. Centrum dysponuje pomieszczeniami biurowymi a także salami konferencyjnymi. Centrum wyposażone jest w odpowiednie zaplecze techniczne: system monitoringu, dostęp do wszystkich mediów oraz Internet bezprzewodowy. Obiekt jest klimatyzowany i przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Na miejscu znajduje się 20 punktów gastronomicznych, a także parking dla 3 000 samochodów.
VII edycja Targów poświęcona będzie kompleksowej prezentacji oferty producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz, usługodawców z branży budowlanej: firm zajmujących się wykańczaniem wnętrz, firm budujących domy na zamówienie indywidualnych klientów, pracowni projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów. Prezentowane będą dostępne na rynku produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych, które w znaczący sposób warunkują jakość, estetykę i prawidłowe funkcjonowanie nowoczesnych domów. Dzięki rozszerzeniu formuły VII edycji targów o firmy oferujące ceramikę łazienkową, wanny i kabiny prysznicowe, baterie, dodatki łazienkowe, akcesoria kuchenne, sprzęt oświetleniowy, elektronikę użytkową, sprzęt gospodarstwa domowego, różnorodne artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz oraz meble naszymi gośćmi będą również osoby poszukujące ciekawych rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych z zakresu aranżacji wnętrz.
Wystawcami targów są także firmy: wykonawcze, remontowe, doradcze, budujące domy na zlecenie, firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz, pracownie projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów, a także instytucje finansowo-ubezpieczeniowe.
Tematyka targów:
wyroby budowlane i instalacyjne
chemia budowlana
stolarka otworowa
dachy
materiały wykończeniowe
materiały wyposażenia wnętrz
artykuły wyposażenia łazienek i kuchni oraz akcesoria
artykuły dla osób niepełnosprawnych
artykuły dekoracyjne
mała architektura ogrodowa
urządzenia i maszyny do pielęgnacji ogrodów
wyposażenie placów zabaw
projektowanie i urządzanie ogrodów i terenów zielonych (parki miejskie, zieleńce)
wykonawstwo i usługi budowlane
doradztwo budowlane
pracownie projektowe i konstrukcyjne
instytucje finansowo-ubezpieczeniowe
wydawnictwa fachoweorganizacje i stowarzyszenia
krajowe i zagraniczne izby handlowe
Targom towarzyszy bogaty program edukacyjny skierowany do indywidualnych inwestorów. Zainteresowani uczestniczą w cyklu prelekcji poświęconych np.: technologiom wznoszenia ścian zewnętrznych i zwiększaniu ich izolacyjności oraz zasadom wyboru ocieplenia domu i systemów izolacji cieplnej. Odbywają się także wykłady pod wspólnym tytułem “Jak zdobyć pieniądze na budowę domu, remont lub jego urządzenie”. W targowym Centrum Bezpłatnych Porad Goście targów mogą korzystać z indywidualnych konsultacji: architekta, inspektora nadzoru budowlanego, inżyniera budowlanego, instalatora, doradcy kredytowego i podatkowego, stylisty, architekta wnętrz oraz konsultanta ds. Feng Shui. Równolegle z targami trwają spotkania środowiskowe i seminaria dla Inżynierów i Techników Budownictwa oraz dla Wystawców.
Ogólnopolskie Targi Budowlane Murator Expo 2006:
Termin: 31.03-02.04.2006 roku, Warszawa
Miejsce: Centrum Targowym Murator EXPO w Al. Jerozolimskich 179,
Organizator: Murator EXPO Sp. z o.o. www.muratorexpo.pl
Patronat: Ministerstwo Transportu i Budownictwa, Naczelny Architekt Miasta Warszawy, Instytut Techniki Budowlanej
Szczegóły na stronie www.targibudowlane.pl