W imieniu Organizatorów informujemy o odwołaniu konferencji "Zastosowania chłodnictwa – chłodnictwo, klimatyzacja i pompy ciepła w przemyśle, handlu i gastronomii", która miała się odbyć w czasie targów Polagra-Tech 2011.

Odwołanie Konferencji Zastosowania chłodnictwa
Szanowni Państwo

informujemy uprzejmie, że jesteśmy zmuszeni odwołać planowaną na dni 12-14 września 2011 r. konferencję ZASTOSOWANIA CHŁODNICTWA – CHŁODNICTWO, KLIMATYZACJA I POMPY CIEPŁA W PRZEMYŚLE, HANDLU I GASTRONOMII, która miała się odbyć w czasie targów POLAGRA-TECH, na terenie MTP Poznań.

Jednocześnie chcemy przeprosić wszystkich zainteresowanych konferencją tj. patronów medialnych, uczestników a szczególnie wszystkich autorów nadesłanych referatów. Mając na uwadze trud i czas włożony w ich przygotowanie mamy propozycję, aby referaty te zostały zaprezentowane na konferencji naukowo – technicznej DNI CHŁODNICTWA, którą organizujemy cyklicznie od wielu lat. Tegoroczna konferencja zaplanowana jest na 30.11 – 01.12.2011 r. >>więcej

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani naszą propozycją, oczywiście na zasadach obowiązujących dla odwoływanej konferencji, to prosimy o pisemne (mailowe) wyrażenie zgody do dnia 23 września 2011 r. W załączeniu: [attach=attach1]kompletne informacje nt. tegorocznych Dni Chłodnictwa[/attach].

Liczymy na Państwa wyrozumiałość.

Z poważaniem

OrganizatorzyŹródło: ''