Firma LARS wprowadziła na rynek nowy sterownik. AURATON 1107 to nowość wprowadzona do zastosowania przy użyciu pompy ciepła wody użytkowej. Stwarza ono możliwość automatycznego włączania i wyłączania pompy obiegowej odnosząc się do temperatury.

Odsłona nowego sterownika w nowym 2013 roku
Nowość w ofercie sterowników do pomp marki AURATON, model 1107, charakteryzuje się szerokim zakresem sterowania i pomiaru temperatur (20°C - 80°C), posiada histerezę na poziomie 4°C, funkcję GUARD oraz sygnalizator pracy pompy (dioda LED).


AURATON 1107 może współpracować z kotłami węglowymi oraz gazowymi bez układu sterującego pracą pompy. Łatwy w obsłudze sterownik wymusza obieg wody w instalacji C.W.U i utrzymuje jej stałą temperaturę w zasobniku lub systemie C.W.U. – mówi Maciej Leonhard z firmy LARS.

Zachęcamy do zapoznania się z nowymi produktami marki AURATON na www.auraton.pl. Oprócz najnowszego sterownika do pomp, w ostatnim czasie do oferty wprowadzone zostały również innowacyjne i energooszczędne regulatory temperatury – AURATON 2030 i AURATON 2030 RTH.