Nowa, delikatna, biała, niepalna i dźwiękochłonna wełna mineralna PureOne od URSA!

Odkryj wełnę mineralną PureOne od URSA
URSA wprowadza na rynek wełnę mineralną nowej generacji – PureOne. PureOne jest wysokiej jakości materiałem izolacyjnym, posiadającym wszystkie wymagane certyfikaty i atesty. Wełna może być stosowana m.in. w budynkach służby zdrowia, szkołach i przedszkolach. Nadaje się doskonale zarówno do nowych, jak i modernizowanych obiektów. W trosce o zrównoważony rozwój, w produkcji wełny PureOne wykorzystuje się głównie surowce naturalne, takie jak piasek oraz stłuczkę szklaną i rozpuszczalną w wodzie żywicę.

Wełna mineralna PureOne zapewnia znacznie przyjemniejszy montaż produktu. Jest łatwa w instalacji, bezzapachowa, mniej pyląca, delikatna w dotyku oraz nie podrażnia skóry podczas kontaktu.

Właścicielom i użytkownikom budynków PureOne gwarantuje komfort i oszczędności. Izolując dom PureOne osiągany jest optymalny wskaźnik jakości do ceny. Efekty widać już przy pierwszych rachunkach za energię potrzebną do ogrzania lub chłodzenia.

Więcej informacji o wełnie mineralnej PureOne szukaj na www.pureone.pl

URSA jest wiodącym producentem wełny szklanej w Europie, oferującym szeroką gamę produktów do izolacji cieplnej i akustycznej, wykorzystywanych zarówno w nowych budynkach, jak też przy remontach i renowacjach.