Chcesz płacić niższe rachunki za prąd lub paliwo do sprężarki? Od dawna planujesz zakup sprężarki śrubowej, ale cena była za wysoka? Chcesz mieć cichą i nowoczesną sprężarkę? Planujesz zwiększyć produkcję? Chcesz ułatwić sobie pracę? Ochrona środowiska to jeden z twoich priorytetów?


Czy któreś z poniższych stwierdzeń odnosi się do Państwa?
- chcę płacić niższe rachunki za prąd lub paliwo do sprężarki
- od dawna planowałem zakup sprężarki śrubowej, ale cena była za wysoka
- chcę mieć cichą i nowoczesną sprężarkę
- planuję zwiększyć produkcję
- chcę ułatwić sobie pracę
- ochrona środowiska to jeden z moich priorytetów
Jeżeli TAK, to KAESER KOMPRESSOREN ma dla Państwa niepowtarzalną okazję!!!!
Oddając na złom swoją starą sprężarkę, nową kupią Państwo w niższej cenie!!!
Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wymiany starej, wyeksploatowanej sprężarki na nowy produkt KAESER KOMPRESSOREN. Aby kupić nowe urządzenie w promocyjnej cenie, wystarczy tylko zezłomować starą sprężarkę.
Promocją może być objęta każda sprężarka, która była do tej pory użytkowana, bez względu na rok produkcji, typ, rodzaj producenta oraz rodzaj zastosowania. Dotyczy to zarówno sprężarek tłokowych jak i śrubowych stacjonarnych oraz przewoźnych. Warunkiem zakupu urządzeń w promocyjnej cenie jest oddanie starej sprężarki na złom. Od 15.11.2009 do 15.02.2010 w promocyjnej cenie można kupić stacjonarną sprężarkę śrubową powietrza w zakresie wydajności od 0,8 m³/min do 17 m³/min lub przewoźną sprężarkę śrubową powietrza w zakresie wydajności od 1,2 m³/min do 15 m³/min. Wielkość upustu związanego ze złomowaniem starego urządzenia jest zależna od wielkości złomowanej sprężarki.

Więcej informacji na www.kaeser.pl
Do pobrania: plik doc