Od 21 października firma Ventia zmienia adres swojej siedziby. Będzie się mieścić na terenie parku logistycznego Ideal Idea III zlokalizowanego na ul.Działkowej 121A w Warszawie. Przeprowadzka spowodowana jest bardzo dynamicznym rozwojem firmy. Umożliwi to na bardziej efektywne spełnianie oczekiwań klientów. Jednak w związku z przeprowadzką, 18 października 2013 r. firma Ventia będzie nieczynna.

Od 21 października firma Ventia będzie Państwa gościć w nowej siedzibie.
WizualizacjaMapa dojazdu
Siedziba

Nowe biuro wraz z magazynem będzie kilkukrotnie większe od obecnej siedziby spółki, co powinno zagwarantować dalszy szybki rozwój firmy na przestrzeni najbliższych lat. Część biurowa będzie wyposażona w sale konferencyjne, szkoleniowe oraz cześć ekspozycyjną. Pozwoli to spółce na prowadzenie szkoleń technicznych połączonych z praktyczną prezentacją produktów, gwarantując dostęp do wiedzy technicznej na temat produktów Ventia dla szerokiego grona projektantów i firm instalacyjnych. Biuro będzie bezpośrednio połączone z magazynem wysokiego składowania o powierzchni blisko 1200 m2 i pojemności 2000 palet. Duża powierzchnia magazynowa pozwoli firmie Ventia na znaczne zwiększenie stanów magazynowych oraz wzmocni pozycję konkurencyjną firmy.

Dodatkowym atutem obiektu Ideal Idea III jest wyposażenie inwestycji w urządzenia Komfovent oraz Stavoklima w zakresie instalacji HVAC. Ventia dostarczyła na w/w obiekt centrale wentylacyjne Komfovent KOMPAKT oraz aparaty grzewczo-wentylacyjne Stavoklima NEVADA.

WykresWykres