Nowość w ofercie firmy Daikin: oczyszczacz MC70L z wysokim stopniem filtracji powietrza.

Oczyszczacz powietrza MC70L Daikin z 6-stopniowym systemem filtracji Streamer
Zwłaszcza zimą, kiedy okna pozostają zamknięte i spędzamy dużo czasu w domu, powietrze w pomieszczeniach jest często przepełnione nieprzyjemnymi zapachami. Zanieczyszczone powietrze może wpływać na nasze samopoczucie i blokować drogi oddechowe - szczególnie astmatyków i alergików. Niezależnie od pory roku można zapewnić stale czystsze i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

Dzięki technologii Streamer w nowym oczyszczaczu Daikin MC70L, powietrze przechodzi przez sześć różnych filtrów zanim powróci do pomieszczenia. Dzięki temu, urządzenie skutecznie usuwa z powietrza kurz, pyłki, roztocza, bakterie i nieprzyjemne zapachy.

W zależności od trybu pracy - który wybiera się za pomocą pilota - powietrze wewnętrzne zostaje oczyszczone. Daikin MC70L przeznaczony jest dla pomieszczeń o kubaturze do 46 m². W trybie Turbo przepływ powietrza wynosi 420 m³/h.
Urządzenie mierzy 57,6 x 40,3 x 24,1 cm. W trybie uśpienia osiąga tylko 16 dB(A), co pozwala na oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu nawet w nocy podczas snu domowników.

Wkłady filtrów powietrza należy wymieniać co dwa lata, zgodnie z instrukcją producenta.

MC70L
Funkcje Daikin MC70L:
- wysoka wydajność oczyszczania powietrza, uzyskana dzięki technologii Daikin Streamer, znacznie podwyższa jakość powietrza w pomieszczeniach;
- duży nawiew powietrza: 420 m³/h w trybie Turbo;
- cicha praca: ciśnienie akustyczne od 16 dBA;
- lekka i zwarta budowa;
- łatwy do czyszczenia płaski panel.

Dane techniczne i szczegółowy opis MC70L znajdują się w [attach=attach1]broszurze (pdf)[/attach]

[VIDEO:YOUTUBE:8UCAReWQaUg]
Źródło: DAIKIN Industries Ltd.