Sprawdź promocję firmy Marax

Oczyszczacz / nawilżacz powietrza Air-O-Swiss Boneco Air washer
Jakość powietrza

Oddychamy 20 000 razy na dzień , wciągając w płuca 12 000 litrów powietrza, aby uzyskać z niego tlen potrzebny nam do życia. Nie jest to jednak świeże, leśne powietrze. Wprost przeciwnie, 90% naszego życia spędzamy w pomieszczeniach, w których wdychamy powietrze gorszej jakości.
W jednym metrze sześciennym powietrza w pomieszczeniu znajduje się 20 milionów cząsteczek. Ta ilość przewyższa dwadzieścia razy ilość cząsteczek jaka znajduje się w powietrzu na ruchliwej ulicy i jest do dwustu tysięcy razy większa od ilości cząsteczek zawartych w powietrzu morskim. Dodatkowo, kiedy nagrzejemy nasz dom czy też miejsce pracy w zimie to powietrze staje się bardzo suche. Wysuszone i zanieczyszczone wywołuje poważne konsekwencje dla naszego zdrowia. Oczyszczanie i nawilżanie powietrza odgrywa kluczową rolę w uzyskaniu optymalnego klimatu w pomieszczeniu i chroni nasze zdrowie.

Nawilżacze powietrza dobrej jakości pomagają utrzymać w dobrym stanie najważniejszy oczyszczacz powietrza jakim jest nasz organizm! Kiedy suche powietrze podrażni oczy, nos i błonę śluzową, to organizm jest bardziej narażony na działanie zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu , w tym na działanie wirusów i bakterii.


Lepsze powietrze !


Powietrze jakim oddychamy codziennie zawiera wiele substancji szkodliwych dla naszego zdrowia. Domowy kurz, roztocza, pyłki, dym papierosowy pobudzają reakcje alergiczne oraz wywołują choroby dróg oddechowych. Zatem, nie powinno dziwić, że amerykańska federalna Agencja Ochrony Środowiska klasyfikuje zanieczyszczenie powietrza jako jedno z pięciu najbardziej niebezpiecznych zagrożeń środowiskowych dla naszego zdrowia. Ilość alergików dramatycznie wzrasta wraz ze wzrostem poziomu zanieczyszczenia powietrza. Obecnie co trzecia osoba na świecie cierpi z powodu alergii. Zanieczyszczone powietrze wpływa hamująco na rozwój gospodarki: ponad 30% nieobecności w pracy wynika z chorób dróg oddechowych.

Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania podnoszą jakość powietrza poprzez wykorzystanie skutecznej kombinacji jonizacji i filtrowania. W trakcie jonizacji cząsteczki powietrza zostają naelektryzowane i łączą się w większe grupy. Następnie powietrze przechodzi przez tarcze, które obracają się w wodzie; grupy cząsteczek zostają przyczepione do wilgotnych tarczy, zaś do powietrza, które powraca do pomieszczenia zostaje dostarczona wilgoć. Takie szczególne połączenie filtrów nie tylko gwarantuje oczyszczanie powietrze z cząsteczek o wielkości nawet 1.5 mikrona, ale powoduje również jego nawilżenie do odpowiedniego poziomu.

Promocja

więcej na [url]http://www.marax.pl/airoswiss-m-171.html

Źródło: ''