Oczyszczacz Blueair 603 z niezwykłą skutecznością oczyszcza powietrze z pyłków, kurzu, dymu, zarodników grzybów i innych zanieczyszczeń.

Oczyszczacz Blueair 603
Oczyszczacz Blueair 603 jest przeznaczony dla dużych pomieszczeń. Kółka, w które został wyposażony umożliwiają jego łatwe przemieszczanie. Dzięki swojej niesamowitej skuteczności oraz nowoczesnemu designowi urządzenie doskonale komponuje się w każdym pomieszczeniu. Oczyszczacz z niezwykłą skutecznością oczyszcza powietrze z pyłków, kurzu, dymu, zarodników grzybów i innych zanieczyszczeń.

Główne cechy i zalety Blueair 603:
- skuteczność oczyszczania 99,97% w przypadku oczyszczania powietrza z cząsteczek o średnicy do 0,01 mikrometra
- idealny do pomieszczeń o powierzchni do 60 m2
- znak Energy Star
- dostępny w kolorze białym
- sygnalizator konieczności wymiany filtra
- usuwa ozon z powietrza.

Połączenie eleganckiego wyglądu oraz funkcjonalności jest znakiem rozpoznawczym konstrukcji rodem ze Szwecji a oczyszczacze BLUEAIR są potwierdzeniem tej reguły.

Firma BLUEAIR opatentowała system HEPA Silent, który jest połączeniem niezwykle skutecznej technologii filtracji mechanicznej i elektrostatycznej z bardzo niskim poziomem hałasu. Mały pobór mocy zapewnia niskie koszty eksploatacji. Oczyszczacze BLUEAIR usuwają również ozon z powietrza.

Filtr SMOKESTOP zawiera warstwę aktywnego węgla, dzięki któremu powietrze jest oczyszczane nie tylko z pyłków, kurzu, itp. ale również z gazów i zapachów w tym dymu papierosowego itp.

Jak to działa?
Powietrze jest wciągane do oczyszczacza za pomocą ultracichego wentylatora. Cząsteczki powietrza przechodzą poprzez komorę jonizującą a następnie przez 3-stopniowy system filtrów oczyszczających. Tak oczyszczone powietrze jest wdmuchiwane z powrotem do pomieszczenia.

Dane techniczne:
- wymiary wys. x. szer. x głęb. 660 x 500 x 340 mm
- powierzchnia pomieszczenia do 60 m2
- dolność do oczyszczenia powietrza (CADR) z dymu: 415 (705 m3/h); z kurzu: 400 (680 m3/h); z pyłków 415 (705 m3/h)
- przepływ powietrza 150 – 770 m3/h
- krotność wymiany powietrza z powierzchni 34 m2: ok. 5 razy na 1h
- zużycie prądu 35 – 120 Watt
- poziom hałasu 32 – 66 dB
- żywotność filtra ok. 6 miesięcy

Oferty z Bluair znajdziesz na naszej Giełdzie Ofert