Podczas grudniowego Zebrania Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja odbyły się wybory nowego Zarządu.


Obecnie funkcję Prezesa Zarządu pełni Pan Rafał Finster (Aereco Wentylacja) – dotychczasowy wiceprezes. Na funkcje wiceprezesów zostali wybrani Panowie Józef Darłak (Darco Systemy kominowe i wentylacyjne), Arkadiusz Dragun (Venture Industries), Roman Jedrzejewski (Panol). Funkcję wiceprezesa pełni nadal Pan Czcibor Karcz (Mercor).
Dotychczasowy Prezes Zarządu Pan Krzysztof M. Wojtkowiak (KMW Engineering) zrezygnował ze swojej funkcji. Powodem podjęcia tej ważnej decyzji jest stale rosnącą ilość obowiązków we własnej firmie, która rozwijając się przechodzi ostatnio poważne zmiany. Prezes Wojtkowiak nie mógł więc poświęcać odpowiednio dużo czasu na działalność w Stowarzyszeniu i postanowił ograniczyć swoją aktywność. Jednocześnie firma KMW Engineering nadal pozostaje Członkiem wspierającym Stowarzyszenia, a Pan Wojtkowiak Członkiem Stowarzyszenia.
Zebranie Członków Stowarzyszenia podsumowało obecną działalność, zostały również nakreślone zasadnicze plany działania na rok 2003.

Najważniejszym przedsięwzięciem, które obecnie przygotowuje Stowarzyszenie jest I Ogólnopolskie Spotkanie Branży Wentylacyjnej FORUM WENTYLACJA 2003. FORUM odbędzie się w dniach 13-14 marca w Warszawie. Będzie pierwszym, ściśle ukierunkowanym wydarzeniem poświęconym wyłącznie zagadnieniom wentylacji w budownictwie, skierowanym do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego, od których zależy wybór i właściwe działanie systemów wentylacji.
Dwudniowemu cyklowi szkoleń, seminariów i dyskusji branżowych będzie towarzyszyć wystawa producentów i wykonawców, podczas której uczestnicy FORUM będą mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą rynkową i nawiązać nowe kontakty zawodowe.
FORUM będzie służyć także przygotowaniu branży wentylacyjnej na wejście Polski do Unii Europejskiej. Zagadnieniom wentylacji w Unii będzie poświęcony jeden z bloków tematycznych.
Na bieżąco aktualizowane informacje o FORUM oraz listę dyskusyjną można znaleźć na stronie
www.forumwentylacja.pl

Komentarze

 • Źle wróżę

  Źle wróżę stowarzyszeniu WP pod nowym zarządem. Aereco sprzedaje nawiewniki sterowane wilgotnością względną, coś takiego istnieć nie może, pisałem o tym wcześniej. Fizyka jest jedna dla wszystkich, niezależnie od kasy i sponsoringu. Ja obiecuję, ze tak jak przez ostatnie 12 lat bądę robił tylko dobrą wentylację. T.Brzeczkowski

 • Fakt

  Wiadomo, że przyszlość należy do wentylacji nadciśnieniowej, ktoś nas znowu chce zatrzymać w epoce kamienia.

 • Went przyjedź na forum i przedstaw swoją teorię rozwoju wentylacji

 • p. T. Brzęczkowski proszony jest o zaprzestanie bezprawnego używania zarejestrowanej nazwy Tanie Grzanie

  tak mój drogi Panie - bezprawne podszywanie się pod cudze znaki towarowe jest karane, ciekawe czemu Tanie Grzanie z Poznania jeszcze nie wytoczyła przeciw Panu sprawy
  bez pozdrowień

 • Lepiej dyskutować na argumenty

  Zakładając firmę w 1990 roku dostałem pismo z urzędu, że opisowych nazw takich jak "tanie drewno"," sklep spożywczy" itp. zastrzegać nie można. Wolałbym dyskutować na argumenty. Zyczę nowych pomysłów.

 • to nie argument

  niestety fakt jest faktem - nazwa Tanie Grzanie jest zarejestrowana i czerpie Pan korzyści ze skojarzeń właśnie z tą wypromowaną marką

 • Nie ma takiej możliwości

  Wstydziłbybym się sprzedawać prodykty, czy technologie którymi handlują w poznańskim TG U nas dom zużywa 40 kWh/mkw rocznie. Więcej nie odpiszę liczę na zaproszenie.TB

 • z tego co wiem forum jest imprezą otwartą

  i w związku z tym każdy może tam przyjść ...