W październiku 2010 Firma BARTOSZ Sp.J. uruchomiła produkcję w nowym zakładzie w miejscowości Czarna Białostocka, oddalonej o ok. 25 km od Białegostoku.

Nowy zakład produkcyjny Bartosz
Nowy zakład produkcji central wentylacyjnych BARTOSZ, którego budowa została częściowo sfinansowana ze środków UE w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, to budynek o powierzchni użytkowej blisko 2 tys. m2. Mieszczą się w nim dwie hale produkcyjne, część magazynowa oraz biurowo-administracyjna.

Zrealizowana w Czarnej Białostockiej inwestycja obejmuje także nową, zautomatyzowaną linię technologiczną do produkcji wymienników i central wentylacyjnych. Pozwoli to na zwiększenie mocy produkcyjnych, podniesienie jakości oraz modernizację oferowanych przez BARTOSZ urządzeń wentylacyjnych. Nowoczesny park maszynowy umożliwi również wdrożenie do produkcji zupełnie nowego wyrobu – Systemu Wentylacji Mieszkań in-VENA.

Do Czarnej Białostockiej został też przeniesiony dział realizacji sprzedaży oraz dział serwisu urządzeń wentylacyjnych.Dane kontaktowe:
Firma Bartosz Sp. j.
Zakład Produkcji Central Wentylacyjnych
ul. Fabryczna 7, 16-020 Czarna Białostocka
tel. 85 734 13 49, fax 85 734 13 48

handlowywentylacja@bartosz.com.pl
realizacjawentylacja@bartosz.com.pl


Źródło: Firma BARTOSZ Sp.J.