Wentylatory, nawiewniki, klimatyzatory, centralne odkurzacze – czyli pełną gamę artykułów niezbędnych do utrzymania właściwej jakości powietrza w pomieszczeniach, będzie można nabyć w nowo otwieranym punkcie sprzedaży Grupy Alfred Moll, przy ulicy Smoczej 26 w Warszawie.


Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną, przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych, czyli właścicielach domów i mieszkań oraz niewielkich obiektów użyteczności publicznej. Będą się oni mogli zaopatrywać tutaj w urządzenia wentylacyjne do samodzielnej instalacji, ale także w systemy bardziej skomplikowane, wymagające pomocy fachowego instalatora. Sklep oferuje asortyment wielu wiodących firm francuskich i włoskich.
Sklep jest nie tylko miejscem zakupów. Klienci uzyskają tu także bezpłatne, fachowe porady w zakresie wentylacji czy klimatyzacji, a także mogą poprosić o analizę instalacji wentylacyjnej w projekcie domu i dobrać odpowiedni system. Tutaj także możliwe będzie zamówienie instalacji zakupionych urządzeń.
Grupa Alfred Moll oferuje szeroki asortyment artykułów różnych producentów gwarantując najwyższy poziom produktów i usług w zakresie wentylacji, klimatyzacji i szeroko pojętego komfortu związanego z powietrzem w domu, mieszkaniu, biurze i zakładzie pracy.


Sklep Grupa Alfred Moll
Adres: Warszawa, ul. Smocza 26
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek: godz. 9.00-19.00
sobota: godz. 10.00-14.00
telefon: 022 636 40 99
e-mail: warszawa@alfredmoll.pl
www.alfredmoll.pl