Firma Klima-Therm pod adresem www.klima-therm.pl uruchomiła nowy serwis internetowy.


Firma Klima-Therm pod adresem www.klima-therm.pl uruchomiła nowy serwis internetowy. Nowa strona internetowa została wzbogacona o nowe produkty i przygotowana w nowej szacie graficznej, z nowym układem menu. Zastosowano stonowaną niebiesko-białą kolorystykę, w odcieniach logo Klima-Therm. Menu jest rozwijalne po najechaniu kursorem myszki, wykonane w technologii flash.

Nowy serwis Klima-Therm
Oferta firmy podzielona została na urządzenia dla domu, biura i przemysłu. Dane zawarte w ofercie dotyczą urządzeń klimatyzacyjnych FUJITSU, osuszaczy kondensacyjnych AERIAL, osuszaczy adsorpcyjnych HB COTES oraz całej gamy urządzeń przeznaczonych do klimatyzacji przemysłowej. W serwisie można też odnaleźć archiwalne informacje, przeniesione z poprzedniej strony (od roku 2004).
Strona klima-therm.pl to dla nas ważny kanał komunikacji zewnętrznej z Klientami, Partnerami i Mediami. Podczas prac nad witryną staraliśmy się spojrzeć na jej funkcjonalność od strony naszych Klientów i Partnerów. Z tego też względu podzieliliśmy produkty na trzy sektory DOM, BIURO, PRZEMYSŁ. Chcemy, aby nowa strona stanowiła miejsce, w którym wszyscy zainteresowani aktualną ofertą Klima-Therm znaleźli niezbędne informacje - mówi Ewa Pilarska, Kierownik Marketingu i PR Klima-Therm Sp. z o.o.
Informacje o produktach uzupełniają bogate dane o firmie, jej historii, misji i referencjach.
Postarano się o angielskojęzyczną wersję serwisu. Jest też "droga na skróty" czyli wyszukiwarka. Zapraszamy na www.klima-therm.pl