Flopsystem.pl - na nowo.

Nowy serwis internetowy FLOP SYSTEM Sp. z o.o.
Szanowni Państwo, Drodzy Klienci i Partnerzy,
oddajemy w Wasze ręce nowy serwis internetowy FLOP SYSTEM Sp. z o.o.

W pracę nad jego koncepcją i nowoczesnymi funkcjami zaangażowaliśmy naszych wieloletnich Partnerów biznesowych. Słuchając sugestii i pomysłów współpracujących z nami od niemal 25 lat architektów, projektantów, dystrybutorów, instalatorów oraz klientów indywidualnych, stworzyliśmy narzędzia, które pozwalają ułatwić i usprawnić naszą dalszą współpracę.


Wraz z uruchomieniem nowego serwisu każdy z naszych partnerów będzie mógł zarejestrować się w naszej bazie zintegrowanej z kartoteką firmy w programie magazynowym, uzyskać szybki dostęp do zaawansowanych narzędzi, dzięki którym będzie mógł skorzystać z kalkulatorów doboru systemu wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania, wyszukać produkty po zadanych parametrach, wypełnić formularz inwestycji, pobrać dokumentacje: instrukcje obsługi i montażu urządzeń, certyfikaty, aprobaty techniczne etc., składać zamówienia i zapytania w nowym, ergonomicznym sklepie.

Zaprojektowane przez naszych inżynierów kalkulatory doboru urządzeń to systemy, które pozwalają obliczyć parametry potrzebne do doboru optymalnych rozwiązań dla wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Zaawansowana wyszukiwarka produktów to narzędzie dla osób, które poszukują konkretnego urządzenia. Po określeniu kilku wymaganych parametrów technicznych wyszukiwarka wskaże Państwu właściwy poszukiwany produkt lub produkt o zbliżonych właściwościach.

Wypełniając formularz inwestycji, będą Państwo mogli przesłać do nas najważniejsze informacje dotyczące realizowanej przez Państwa budowy oraz załączyć dokumentację techniczną, która ułatwi nam przygotowanie najkorzystniejszej oferty na system wentylacyjny. Tym samym zarekomendujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania naszego autorskiego projektu Zdrowej Wentylacji.

Projektując strukturę naszej nowej strony internetowej, postanowiliśmy podzielić ją na dwie strefy – serwis informacyjny oraz sklep online. W serwisie www.flopsystem.pl znajdą Państwo m.in.: najważniejsze i najświeższe informacje dotyczące naszej firmy, aktualny katalog oferowanych przez nas produktów, ciekawe artykuły i inspirujące porady oraz narzędzia pomagające dobrać właściwe urządzenia. Wszystkie zamieszczone treści zostały podzielone kontekstowo na: wentylatory, nawiewniki, nagrzewnice, klimatyzatory, rekuperatory, osprzęt. Jednym słowem flopsystem.pl będzie źródłem wiedzy podanej w możliwie jak najbardziej przystępnej formie.

Sklep www.flop24.pl to miejsce, gdzie w uproszczony sposób będą mogli Państwo składać zamówienia, zapytania oraz m.in. sprawdzać aktualne promocje i najczęściej kupowane produkty. Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość płatności online, nawiązując współpracę z serwisem transakcyjnym przelewy24.pl, gwarantując tym samym szybkość i bezpieczeństwo każdej transakcji. Nasz nowy sklep flop24.pl został w pełni zintegrowany z wewnętrznym programem magazynowym, co pozwala Państwu na bieżąco śledzić dostępność produktów, a nam realizować zamówienia niezwłocznie po ich wpłynięciu.
Wyróżniające się i proponowane przez nas produkty, które spełniają przyjęte przez nas standardy energooszczędności, zdrowia, jednym słowem ekologiczne, będą oznaczane specjalnymi symbolami ułatwiającymi identyfikację.

Dziękujemy za pomoc w tworzeniu www.flopsystem.pl. Życzymy wielu przyjemności w trakcie korzystania z naszego serwisu i pozostajemy otwarci na Państwa nowe pomysły i spostrzeżenia. W dalszym ciągu pracujemy nad udoskonaleniem i uzupełnieniem brakujących treści. Przepraszamy za momentami niekompletne informacje w kartotekach produktów, gwarantując jednocześnie, że w możliwie najkrótszym czasie uzupełnimy brakujące informacje.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami!
Zespół FLOP SYSTEM Sp. z o.o.Źródło: Flop System Sp. z o.o.