30-31 stycznia 2010 r. w Toruniu odbyło się uroczyste otwarcie salonu sprzedaży.

Nowy salon sprzedaży STIEBEL ELTRON w Toruniu
Firmy BALSA i AUTOMATIK to od lat oficjalni Partnerzy Handlowi STIEBEL ELTRON Polska, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Główną misją obu Firm jest kompleksowa obsługa inwestycji poprzez aktywne uczestnictwo w procesie realizacji oraz rzetelność wykonawstwa i wszystkich zobowiązań wobec Klienta. Jest to możliwe dzięki długoletniemu doświadczeniu, znajomości rynku branżowego i współpracy z firmami instalacyjnymi.

Uroczystego otwarcia salonu w styczniu br. dokonał właściciel Firmy BALSA Pan Sławomir Balcer wraz z Panem Włodzimierzem Kłosem - właścicielem Firmy AUTOMATIK. Wśród zaproszonych gości był Pełnomocnik Zarządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz liczne grono zaprzyjaźnionych osób i przedstawiciele współpracujących firm.

Nowy rok to nowe wyzwania - stwierdził Pan Sławomir Balcer. Odświeżenie wizerunku oraz agresywna polityka sprzedaży to nie jedyne zadania, jakie sobie wyznaczyliśmy. Głównym założeniem jest zmiana strategii działalności z naciskiem na projektowanie systemów grzewczych. W ten sposób bogata oferta produktów z zakresu Techniki Domowej i Systemowej oraz montażu i serwisu zostanie wzbogacona o usługi projektowe.

Nowa ekspozycja została podzielona na segmenty produktowe.
Centralne miejsce salonu zajmuje wystawa pomp ciepła STIEBEL ELTRON.
Obok wyeksponowano urządzenia Techniki Domowej marek STIEBEL ELTRON oraz AEG Technika Grzewcza - przepływowe ogrzewacze wody, konwektory oraz suszarkę do rąk.

Po zakończeniu części oficjalnej Goście zostali zaproszeni do Ciechocinka, gdzie w Hotelu Targon odbyła się uroczysta kolacja połączona z zabawą karnawałową.

Owocem dotychczasowej, długoletniej współpracy pomiędzy Firmami BALSA i AUTOMATIK a STIEBEL ELTRON są liczne zrealizowane inwestycje ogrzewane energią elektryczną. Przykładem jest Ośrodek Wypoczynkowy na pojezierzu brodnickim wyposażony w de centralne ogrzewacze szybkonagrzewające a także Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Bratianie, woj. Warmińsko-mazurskie, ogrzewana systemem akumulacyjnym, grzejnikowym i podłogowym oraz realizacje ogrzewania za pomocą pomp ciepła w budownictwie jednorodzinnym. Mamy nadzieję, że nowa ekspozycja, agresywna polityka sprzedaży oraz kompleksowość oferty wpłyną na wzrost sprzedaży pomp ciepła, pieców akumulacyjnych oraz pozostałych urządzeń elektrycznych ogrzewających wodę i pomieszczenia.

Firma BALSA: www.ogrzewaniebalsa.pl
Firma AUTOMATIK: www.elektrocieplo.pl

Źródło: Stiebel Eltron-Polska Sp. z o.o.