66% Internautów przyznało, że już robiło zakupy w sieci. Nadal jest jednak miejsce na wzrost. W najbardziej rozwiniętych krajach zakupy w sieci robi 90% użytkowników internetu.

Nowy Rok, nowe możliwości z MARKETEO.COM
Według badań Gemiusa e-sklepy w Polsce osiągnęły w 2010 roku obroty przekraczające 15 mld zł. E-commerce w Polsce rośnie w tempie 30-50% rocznie Rośnie też zainteresowanie klientów taką formą zakupów.

Pojawiają się pytania.
Jak zatem wzmocnić swoje działania marketingowe? Jak się wyróżnić wśród konkurencji? Jak wypozycjonować oferty i sam sklep? Ale przede wszystkim, jak zwiększyć sprzedaż?

Odpowiedź jest prosta. Dodając ogłoszenie do naszej platformy marketeo.com!
Sprawdźcie nas sami, jak szybko Wasze ogłoszenie wypozycjonuje się w wyszukiwarkach internetowych i jak szybko przełoży się to na Waszą sprzedaż.

Korzystając z importera produktów można dodać cały asortyment dostępny w Waszym sklepie od razu.
Nie pobieramy opłat za dodanie ofert ani za kliknięcia, jak w porównywarkach cen, a nasz działa reklamy "uszyje" Waszej Firmie kampanie na miarę marketeo.com/kampania-szyta-na-miarę...

Grupa MARKETEO.COM SA w liczbach w roku 2009
5 milionów użytkowników, 29 milionów odsłon, 100 tysięcy firm, 28 portali branżowych, międzynarodowa platforma handlowa marketeo.com

Z naszej platformy korzystają firmy ze 220 krajów w tym najczęściej z Polski, Rosji, Chin, USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy.

Nasze działania w roku 2010 zaczynamy od modernizacji wszystkich naszych portali, wdrożenia nowych funkcjonalności, nowych szat graficznych i nowych paneli administracyjnych oraz powiększamy naszą rodzinę o kolejne 5 portali. A że każdy nasz Użytkownik jest dla nas wyjątkowy stworzyliśmy - Indywidualne szablony z pakietem PRO (Moje Marketeo / Mój Profil)

Dodatkowe funkcje:
- Możliwość dodawania filmów w profilu firmy;
- Rozbudowana galeria zdjęć oferty handlowej;
- Dodatkowe komunikatory ułatwiające szybki kontakt z oferentem.

Nie czekaj na ruch konkurencji, wyPROmój Twoją firmę z marketeo.com!
Źródło: Biuro Marketingu i PR Marketeo.com