Wydawca znanego już serwisu e-dach.pl, po sukcesie jaki przyniósł mu portal dachowy, uruchomił na początku roku drugą platformę informacyjno-handlową poświęconą izolacji budynków www.e-izolacje.pl



Zamierzenie autorów projektu było podobne jak przy tworzeniu e-dach.pl - stworzenie miejsca w internecie z kompletną informacją w wąskim zakresie tematycznym. Serwis e-izolacje.pl jest w całości poświęcony tematyce izolacji akustycznych, termicznych, hydroizolacji oraz wszelkiego rodzaju uszczelnień, od fundamentów, poprzez ściany, stropy, aż po dach.
Charakter poradniczy serwisu, daje użytkownikom pełną i rzetelną informację na temat konkretnych zagadnień izolacji, pokazuje najczęściej stosowane oraz najnowsze produkty i technologie. Obok artykułów i porad na stronach www.e-izolacje.pl znajdują się: katalog producentów, dystrybutorów materiałów izolacyjnych i wykonawców, informacje o szkoleniach i aktualnych wydarzeniach, targach związanych z budownictwem oraz prawo budowlane.
Przejrzysta konstrukcja serwisu zapewnia łatwą nawigację i szybkie dotarcie do interesujących tematów. Portal jest adresowany do osób budujących i remontujących dom, firm budowlanych poszukujących materiałów dla swoich realizacji, wykonawców pragnących się doskonalić, uczniów szkół budowlanych i studentów.

Komentarze

  • byłem tam

    widziałem ten serwis. jest naprawdę czadowy. wszystko o izolacjach w jednym miejscu. WRESZCIE!!!

  • super

    Też byłam. Serwisy są naprawdę super. Rzetelne, wyczerpujące informacje oraz przejrzysta budowa. WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ!!!!

  • e-dach.pl

    bardzo przydał mi się ten e-dach.pl. Izolacji jeszcze nie przeglądałem ale jeśli to ten sam wydawca to na pewno będzie o.k.