Już wkrótce, na przełomie marca i kwietnia br., na mapie Lublina pojawi się nowy oddział Maxair hvac technic sp. z o.o. - dystrybutora urządzeń i systemów do wentylacji i klimatyzacji. Będzie to trzecia, poza Warszawą i Krakowem, hurtownia tej firmy. Maxair poszukuje pracowników do nowego oddziału.

Nowy oddział Maxair w Lublinie
Nowy oddział Maxair w Lublinie
Organizowany właśnie oddział Maxair zlokalizowany jest w przemysłowej części Lublina przy ul. Energetyków, w sąsiedztwie wielu firm z pokrewnych, uzupełniających się branż.
Podobnie jak w pozostałych miastach, trzonem oferty lubelskiego Maxair'a będą wentylatory, począwszy od prostych łazienkowych aż do mocno specjalistycznych - oddymiających, chemoodpornych czy przeciwwybuchowych. W stałej sprzedaży z magazynu będą dostępne najpopularniejsze urządzenia marki Harmann, Novovent, Uniwersal oraz Konwektor. Dodatkowo na regałach oddziału instalatorzy znajdą klimatyzatory Panasonic i Samsung, system DGP i nasady kominowe Darco, kompletny system kanałów i kształtek spiro oraz wiele innych ciekawych produktów.

W chwili obecnej firma prowadzi rekrutację pracowników stawiając na budowę kompetentnego i zgranego zespołu, będącego w stanie sprostać nawet najambitniejszym wyzwaniom:


Kierownik Oddziału (Lublin)

Specjalista ds. Techniczno - Handlowych (Lublin)


Źródło: Maxair hvac technic Sp. z o.o.