Mitsubishi Electric rozszerzył linię klimatyzatorów komfortu nowej serii o jednostkę wewnętrzną ścienną MSZ-SF, która łączy wydajność i łatwość aranżacji w pomieszczeniu, dzięki ultra-kompaktowym rozmiarom, elegancji i funkcjonalności.

Nowy MSZ-SF - doskonała synteza designu i funkcjonalności
Unikalna konstrukcja czysto-białej jednostki może bowiem stworzyć idealny klimat w różnych pomieszczeniach.

Klimatyzatory serii MSZ-SF gwarantują maksimum komfortu i znaczne oszczędności energii dzięki unikalnej kombinacji Multi-Class i technologii Inverter DC. Dlatego możliwe jest odtworzenie komfortowej temperatury w każdym pokoju: miły chłód latem i ciepłą atmosferę zimą.

MSZ-SF posiada również nowy tygodniowy timer, który pozwala na zdefiniowanie do 4 różnych programów na dobę, za jego pomocą można określić czas włączenia i wyłączenia różnych temperatur w ciągu dnia, ograniczając zużycie energii. Minimalizuje również poziomu hałasu odczuwanego (21 dB), aby zapewnić najwyższy komfort akustyczny.

Nowe klimatyzatory Mitsubishi Electric zaprojektowano ze zwróceniem szczególnej uwagi na zdrowie klientów. Dzięki wyjątkowemu filtra Platinum Nano zapewnia czyste powietrze i komfortowe otoczenie. Najnowsze technologie zastosowane w trójwymiarowej powierzchni filtra wychwytują duże ilości kurzu, alergeny, bakterie, jednocześnie neutralizując je oraz zapachy. Proste i regularne czyszczenie filtra gwarantuje optymalną wydajność do ponad 10 lat.