Gazowy, dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny z modulowanym cylindrycznym palnikiem promiennikowym MatriX i i powierzchnią wymiany ciepła Inox-Radial. Specjalna konstrukcja kotła umożliwia jego zabudowę we wnęce ściennej. Zakres znamionowej mocy grzewczej: 9 do 26/29,3 kW

Kondensacyjny kocioł wiszący Vitodens 100-E wyposażony jest w innowacyjne rozwiązania techniczne, jak modulowany promiennikowy palnik cylindryczny MatriX oraz powierzchnię wymiany ciepła Inox-Radial wykonaną z nierdzewnej stali szlachetnej. Dzięki specjalnej konstrukcji obudowy, kocioł jest przeznaczony do zabudowy we wnękach, zarówno w obrębie mieszkania czy domu, jak również na klatkach schodowych, co pozwala na uzyskanie oszczędności miejsca, a także wysokiej estetyki zabudowy. Kocioł Vitodens 100-E może być zasilany gazem ziemnym i pracować w trybie niezależnym od powietrza pomieszczeniu.

Przegląd zalet:

- Gazowy, dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny, zakres znamionowej mocy cieplnej: 9 do 26/29,3 kW Podwyższenie mocy kotła przy podgrzewaniu ciepłej wody użytkowej do 27,3 kW zwiększa komfort użytkowników (wydajność 14 litrów/min.)

- Stabilna temperatura ciepłej wody użytkowej dzięki elektronicznej regulacji

- Sprawność znormalizowana: do 107%.

- Powierzchnia grzewcza Inox-Radial z wysokowartościowej stali szlachetnej (1.4571) kotła zapewnia wysoką niezawodność i trwale wysoki stopień wykorzystania ciepła kondensacji.

- Blok hydrauliczny AquaBloc z systemem połączeń Multi-Steck - wszystkie istotne dla prac konserwacyjnych elementy są łatwo dostępne i demontowalne od przodu. Oznacza to oszczędność czasu przy konserwacji i serwisowaniu.

- Zintegrowane przeponowe naczynie wzbiorcze.

- Vitodens 100-E został zaprojektowany tak, aby jego montaż był prosty a obsługa nie wymagała wiele czasu.

Więcej na www.viessmann.pl