Sprawdź jak zmienił się katalog STAVOKLIMA i pobierz jego najnowszą wersję.

Nowy katalog i cennik profesjonalnych kurtyn powietrznych STAVOKLIMA!
­Firma STAVOKLIMA zgodnie z zaleceniami dyrektywy unijnej ERP 2013, dostosowała swoje urządzenia zmniejszając konsumpcję energii elektrycznej poprzez wymianę silników wentylatorów. Obecnie wszystkie produkty są zgodne z dyrektywą ERP 2013. ­Wychodząc naprzeciw dyrektywie ERP 2015 firma STAVOKLIMA już teraz zapewnia możliwość wyposażenia każdej kurtyny powietrznej w silniki EC - komutowane elektronicznie.

logo Stavoklima


­cennik Stavoklima
Cennik produktów STAVOKLIMA­ (pobierz cennik)
Aktualny od 01.02.2013.


Cennik produktów STAVOKLIMA zawiera ceny katalogowe wszystkich urządzeń marki STAVOKLIMA oraz dodatkowych akcesoriów. Oprócz cen jednostkowych umieszczone są w nim podstawowe dane techniczne urządzeń. Na podstawie cennika w sposób intuicyjny można dokonać doboru kurtyn powietrznych, aparatów grzewczo-wentylacyjnych oraz produktów akustycznych. Cennik dostępny jest w formie elektronicznej do pobrania z naszej strony internetowej oraz w wersji papierowej do uzyskanie poprzez formularz zamówienia.
katalog Stavoklima
Katalog STAVOKLIMA (pobierz katalog)
­Aktualny od 01.02.2013.

Nowy katalog zawiera dane techniczne wszystkich kurtyn powietrznych, opis budowy, automatyki oraz dedykowanych akcesoriów. Na podstawie katalogu można w łatwy i szybki sposób dobrać urządzenie do konkretnych potrzeb. ­Katalog jest dostępny do pobrania w formie elektronicznej, lub w wersji papierowej do uzyskania poprzez formularz zamówienia.