1. lutego 2010 Łukasz Malicki objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego w spółce ATC Poland Sp z o.o. z siedzibą w Jankach (Raszyn). Zastąpił on na tym stanowisku Adama Zumbrzyckiego.

Nowy Dyrektor Zarządzający ATC Poland
Zadaniem Malickiego będzie dalsza profesjonalizacja firmy oraz racjonalizowanie oferty produktów. Spółka ATC Poland chce zwiększyć swój udział w rynku krajowym. ATC Poland oferuje w Polsce elementy oraz urządzenia do instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

W przeszłości Łukasz Malicki pracował dla jednego z producentów z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej na stanowisku Dyrektora ds. Sprzedaży Eksportowej, a ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Handlowego w spółce ATC Poland. O sobie mówi: „Pracując przez kilka lat dla jednego z kluczowych dostawców grupy ATC dogłębnie poznałem organizację grupy a także ludzi, metody zarządzania oraz atmosferę. Objęcie stanowiska Dyrektora Handlowego w ATC Poland było dla mnie zaszczytem i wyzwaniem. Teraz cieszę się, że mogę objąć jeszcze bardziej wymagającą funkcję Dyrektora Zarządzającego. Ze względu na wspaniały zespół pracowników oraz silne strony firmy jestem przekonany, że spółka ATC Poland zajmie czołową pozycję na rynku instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Polsce.”

Źródło: ATC Poland