Firma Klima-Therm, Generalny Przedstawiciel Fujitsu na rynek w Polsce, lider w branży klimatyzacyjnej poinformowała o zatrudnieniu nowej osoby na stanowisko w kadrze zarządzającej. Stanowisko dyrektora ds. sprzedaży objęła nowa, wysoko wykwalifikowana i doświadczona osoba.
Andrzej Walendowicz (38 lat) jest nowym dyrektorem sprzedaży firmy Klima-Therm Sp. z o.o. Doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie VTS Clima, ostatnio na stanowisku Regionalnego Dyrektora Zarządzającego.
"Andrzej Walendowicz jest osobą o bogatym doświadczeniu zawodowym z wieloma odnotowanymi sukcesami. Dał się poznać jako człowiek o znakomitym wyczuciu rynku i wysokich kwalifikacjach managerskich" – powiedział Daniel Jaśkiewicz, Prezes Zarządu Klima-Therm Sp. z o.o. "Powierzając mu kierowanie działem handlowym, jestem przekonany, że sprosta wyzwaniu jakim jest prowadzenie zespołu sprzedaży firmy Klima-Therm".
Andrzej Walendowicz ukończył studia na Politechnice Gdańskiej na Wydziale Mechanicznym, specjalizację Wentylacja i Klimatyzacja. Żonaty, ojciec trzech córek. Jego hobby to sport i muzyka.
Firma KLIMA-THERM® jest Generalnym Przedstawicielem japońskiego koncernu FUJITSU GENERAL w Polsce, Szwecji, Finlandii, na Litwie, Łotwie i w Estonii.
FUJITSU GENERAL powstała w roku 1936 w Japonii. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na osiągnięcie czołowej pozycji na światowym rynku klimatyzacji oraz urządzeń segmentu IT.
Źródło: Klima-Therm