Grzejniki czy ogrzewanie podłogowe? Dwa rozdzielacze? Rosnące koszty przy malejącym komforcie użytkowania… Już nie musisz wybierać.

Nowy dwufunkcyjny  rozdzielacz 2 w 1 firmy TECE
Jeszcze nigdy montaż instalacji grzewczej nie był tak prosty . Nowy dwufunkcyjny rozdzielacz 2 w 1 firmy TECE to kompaktowe urządzenie pozwalające jednocześnie zasilać grzejniki i ogrzewanie podłogowe.

Rozdzielacz przeznaczony jest dla domów jednorodzinnych o powierzchni maksymalnej 150-170 m2, w których ogrzewanie podłogowe zajmuje nie więcej niż 80-100 m2, a pozostała część powierzchni ogrzewana jest grzejnikami.

Rozdzielacz 2w1 dzięki bardzo uniwersalnej konstrukcji pozwala na zastosowanie każdego sterowania ogrzewaniem, a montaż rozdzielacza w połączeniu z automatyką cyfrową WLM2 zdecydowanie obniża koszty ogrzewania i podnosi komfort użytkowania. Co więcej- w sytuacji awaryjnej wystarczy odciąć zasilanie każdej ze stref bez konieczności wyłączania całości urządzenia.

A wszystko to za sprawą wielofunkcyjnej wkładki rozdzielająco-regulującej - rozwiązania zgłoszonego do Urzędu Patentowego.

Całość jest kompletnie zmontowana i gotowa do użycia.

Konkurencyjna cena !

Rozdzielacz "2w1" składa się z nast. elementów:
● mieszacza pompowego z pompą o klasie energetycznej B – bardzo oszczędna w działaniu – oraz z bypassem, pompa posiada w pełni ceramiczne łożyska
● zabezpieczenia przed przegrzaniem wody ogrzewania podłogowego powyżej temperatury 60 0C
● 3-8 sekcji ogrzewania podłogowego wyposażonych w przepływomierze (0,5-3,0 l/min) na zasilaniu pętli grzewczych (belka górna) i wkładki zaworów termostatycznych do montażu siłowników termoelektrycznych na belce powrotnej (dolnej)
● 3 sekcji do ogrzewania grzejnikowego wyposażonych na zasilaniu (belka dolna) we wkładki zaworów termostatycznych do montażu siłowników termoelektrycznych ) oraz w zawory odcinające na powrotach(belka górna – można podłączyć tam 3 grzejniki lub 3 grupy grzejników o łącznej mocy grzewczej do 7500 W

Szczegóły w instrukcji na stronie www.tece.pl oraz u naszych przedstawicieli handlowych

TECE Sp. z o.o.
tel. 071- 38 39 100
57-100 Strzelin; ul. Wrocławska 61
www.tece.pl

Źródło: ''