Od 1go września br. na produkty firmy Uniwersal Sp. z o.o. zaczyna obowiązywać nowy cennik.


Z dniem 01.09.2008 firma Uniwersal Sp. z o.o. wprowadza nowy cennik produktów. Nowe ceny obejmują takie wyroby jak
wentylatory dachowe (standardowe, kwasoodporne, przeciwwybuchowe) DA, SilWent, FEN, SZTIL; wentylatory osiowe AKWILON, wentylatory kanałowe VENTO, wywietrzaki zintegrowane (standardowe, przeciwwybuchowe), wywietrzniki grawitacyjne WLO, ZEFIR, BORA, DUO, BRYZA, SIR; hybrydowa wywiewna nasada FENKO, podstawy dachowe (stalowe i laminatowe), tłumiki, podstawy tłumiące PTL, PTS, PT ST KW, cokoły tłumiące CK, kanały wentylacyjne, przepustnice nastawne bezwładnościowe, zestawy rozruchowe, falowniki, siłowniki, zestawy samoczynnego sterowania i inne.
Nowy cennik w postaci pliku doc można pobrać klikając tu
Do podanych w pliku cen należy doliczyć podatek VAT 22%. Ceny są jednolite i obowiązują na całym obszarze dystrybucji.
Przy okazji przypominamy o dodatkowym rabacie 5% na produkty Uniwersal zamawiane przez sklep internetowy firmy. Przy zakupach o wartości powyżej 500 zł netto, firma wysyła towar na własny koszt na terenie całego kraju.

O firmie
UNIWERSAL Sp. z o.o. istnieje od 1988 roku. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i dostarczaniem na rynek polski i zagraniczny wentylatorów dachowych w wykonaniu standardowym, kwasoodpornych i przeciwwybuchowych, wywietrzników dachowych, wentylatorów kanałowych, wentylatorów osiowych, tłumików drgań oraz elementów sterowania i automatyki wentylacyjnej. Wszystkie urządzenia produkowane przez Uniwersal są własnej konstrukcji, od prototypu, poprzez badania na własnych stoiskach pomiarowo-badawczych, aż do wdrożenia końcowego produktu finalnego. Wyroby firmy wykonane są z trwałych, barwionych laminatów poliestrowo-szklanych, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Firma z powodzeniem osiąga zadany sobie cel, by jej produkty były bardzo wysokiej jakości oraz trwale i estetycznie komponowały się w obiektach przemysłowych i mieszkaniowych. Produkty Uniwersal Sp. z o.o. zdobyly wiele prestiżowych nagród na targach w Polsce i za granicą. Firma posiada rozbudowaną sieć dystrybucji oraz szereg firm współpracujących w kraju i za granicą. Uniwersal oferuje również swoje produkty w sklepie internetowym, w którym zamówienia premiowane są dodatkowym rabatem w wysokości 5%. Siedziba firmy, magazyny wraz z zakładem produkcyjnym znajdują się w Katowicach www.uniwersal.com.pl