W nowym roku CWK Sp. z o.o. poszerza swoją ofertę o nowe produkty dzięki rozbudowie parku maszynowego.
W związku z zakupem przez firmę CWK Sp. z o.o. nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie, producent mógł w znaczny sposób obniżyć ceny swoich wyrobów, jednocześnie wprowadzając szereg nowych produktów.
Oferta CWK wzbogacona została o nowe wzory anemostatów wirowych, nawiewnika o zmiennej geometrii, nowe nawiewniki szczelinowe podłogowe, kratki rastrowe z tworzywa ABS i inne wyroby. Producent opracowuje nowy katalog.
Nowy cennik detaliczny netto (PDF), ważny od 01.01.2009 r., można pobrać ze strony internetowej www.cwk.com.pl. W cenniku znajdują się też nowe produkty CWK.


CWK Sp. z o.o.
powstała na początku 2000 roku uruchamiając produkcję szerokiej gamy zakończeń instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W ofercie posiada anemostaty i kratki z aluminium, nawiewniki z ruchomymi dyszami, nawiewniki talerzowe, nawiewniki szczelinowe, dysze dalekiego zasięgu z aluminium, nawiewniki wyporowe, nawiewniki źródłowe. Technologia oraz produkcja wyrobów oparta jest na nowoczesnym oprzyrządowaniu, pozwalającym na produkcję akcesoriów wentylacyjnych o wysokiej jakości i niskiej cenie oraz na realizację dużych zamówień w krótkim okresie czasu. Kratki i anemostaty produkowane są z wytłaczanych w SAPA ALUMINIUM profili według opatentowanych przez firmę wzorów. Własna lakiernia proszkowa umożliwia szybkie pomalowanie zamówionych produktów w dowolnym kolorze z palety RAL.