Od dnia 28 września 2009 roku ulega zmianie adres siedziby firmy P.P.H.U. "ReBaNo".


Dynamiczny rozwój firmy P.P.H.U. "ReBaNo" oraz zwiększone wymagania klientów firmy spowodowały przyspieszenie decyzji o zwiększeniu powierzchni magazynowej oraz biurowej. Zmiana siedziby firmy na większą pozwoli jednocześnie na powiększenie asortymentu komponentów do
instalacji chłodniczych (dostępnych bezpośrednio z magazynu) oraz na podwyższenie standardu obsługi
klientów.
Aktualny adres siedziby firmy "ReBaNo" to:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
ReBaNo
Renata i Bartosz Nowaccy

ul. Świerzawska 10, 60-321 Poznań
tel./faks: +48 61 w przygotowaniu
e-mail: biuro@rebano.pl
www: www.rebano.pl
NIP: 779-103-65-86, REGON: 630603794
Na nowy adres należy wystawiać wszelkie dokumenty, jak również kierować wszelką pocztę.
Nowy numer telefonu stacjonarnego i faksu zostanie uruchomiony w terminie późniejszym. Do tego czasu z firmą można kontaktować się pod numerem telefonu komórkowego +48 603 137 151 oraz za pomocą poczty elektronicznej: biuro@rebano.pl.
Firma ReBaNo została założona w 1996 roku, a od 1998 roku prowadzi działalność w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Właścicielami firmy są Renata i Bartosz Nowaccy. W latach 1998-2002 firma ReBaNo współpracowała ściśle z firmą Grasso Sp. z o.o., prowadząc oddział tej firmy w Poznaniu. W latach 2002-2006 firma ReBaNo współpracowała z firmą Area Traders Sp. z o.o., również prowadząc oddział firmy Area Traders w Poznaniu. Od 2007 roku firma działa we własnym imieniu, współpracując z wieloma innymi firmami z branży chłodniczej. Główny obszar działalności firmy to projektowanie i kompletacja dostaw dla chłodniczej, klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.
Zakres oferty firmy ReBaNo to m.in.: sprężarki i agregaty chłodnicze (Bitzer, Frascold, Copeland, Bock, Bristol, Aspera, L`unite Hermetique, J&E Hall), chłodnice powietrza (Kobol, GEA Küba, Stefani, ThermoKey), skraplacze powietrzne (Kobol, GEA Küba, Stefani, ThermoKey, Heatcraft), zbiorniki ciekłego czynnika (FrigoMec, Bitzer), automatyka (Sporlan, Danfoss, Alco, Parker), sterowniki (LAE Electronic, Danfoss, Carel), izolacje zimnochronne (K-Flex, Armacell), rury chłodnicze twarde i miękkie, kształtki miedziane, grzałki spływu skroplin, wymienniki (DK-Kälteanlagen, Kaori).