Firma Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. informuje o zmianie siedziby.


Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. od poniedziałku 25.08.2008 r. zaprasza do nowej siedziby na Służewcu.
Nowy adres to:

ul. Taśmowa 7
02-677 Warszawa

Numery telefonów i faksu firmy pozostają bez zmian:
tel. 022 319 90 00
fax 022 433 51 98
Daikin Airconditioning Poland przeprowadza się do kompleksu biurowego Marynarska Business Park.

Marynarska Business Park
to oddany w marcu br. do użytku kompleks biurowy o powierzchni 45 tys. m² u zbiegu ulic Marynarskiej i Taśmowej w Warszawie. Inwestorem jest belgijski deweloper Ghelamco. Cztery biurowce Marynarska Business Park ustawione są na planie litery J.
Budynek A liczy 9 pięter. Jego powierzchnia wynosi 13,7 tys. m² i obsługiwany jest przez 6 wind. Drugi 5-piętrowy budynek B liczy 7 tys. m². Dziewięciokondygnacyjne obiekty C i D mają po pięć wind, a powierzchnia każdego wynosi po mniej więcej 12,5 tys. m². Trzy gmachy (B, C i D) są ze sobą połączone.
Na teren parku biznesowego wjeżdża się od strony ul. Taśmowej. Pod całym kompleksem powstał duży się aż trzykondygnacyjny podziemny parking na 1,3 tys. samochodów, na powierzchni pomieści się dodatkowe 95 aut.
Fasada biurowców jest w pełni przeszklona (z otwieranymi oknami), łączy elementy szkła i stali nierdzewnej. Biurowce zostały obsadzone zielenią, a po zmierzchu są efektownie podświetlane. Na parterze znajduje się restauracja, bar oraz drobne punkty usługowe takie jak kiosk czy biuro podróży albo fryzjer. Biura będzie można urządzać zarówno w systemie otwartym, jak i wydzielając gabinety. Okablowanie zostało ukryte w podłodze technicznej. Biura będą wyposażone w nowoczesne systemy telekomunikacji, wentylacji i klimatyzacji, strzeżone przez system kontroli dostępu oraz ochronę. Każdy z budynków posiada oddzielne wejście i recepcje, co poprawia identyfikacje firm. Całość kompleksu dopełniona jest centralnie zlokalizowaną fontanną, która wpływa na budowanie przyjaznego środowiska pracy. Powierzchnie wspólne są wykończone kamieniem.
Do tej pory, do składającego się z czterech budynków kompleksu Marynarska Business Park wprowadziły się, m.in. takie firmy, jak Ford, Tebodin SAP-Projekt, Wyeth, wydawnictwo Reader's Digest, Colgate, SC Johnson, P4, Netia, Ipsos, Vapiano, kancelaria prawna M. Romanowski i Wspólnicy, Weco Travel, czy Schering-Plough. Okres najmu to min. 5 lat. Szacowany koszt inwestycji to 80 mln euro.

Fot. Materiały Inwestora