Firma RDJ Klima Sp. z o.o. z Włocławka wprowadziła do swojej szerokiej oferty dwa nowe produkty: anemostat nawiewny kołowy ANO i nawiewnik wirowy kwadratowy AWR.


Anemostat nawiewny kołowy ANO


Anemostat kołowy nawiewno-wywiewny. Zastosowanie w instalacjach nisko- i średniociśnieniowych, w środowisku nieagresywnym o wilgotności względnej do 70%. Zalecany do nawiewu poziomego. Do montażu na kanałach wentylacyjnych prostokątnych, w skrzynkach przyłącznych, w sufitach podwieszanych lub na wylocie przewodu kołowego. Mocowanie poza skrzynką przyłączną za pomocą króćca przyłącznego KP. Ramka czołowa oraz kierownice wykonane z walcowanychn dyfuzorowo ukształtowanych profili z aluminium. Osadzenia kierownic w ramce zewnętrznej stałe. Wykończenie powierzchni - powłoka lakiernicza proszkowa biała RAL 9010. Regulacja przepływu za pomocą zintegrowanej przepustnicy motylkowej na wlocie anemostatu.
Nawiewnik wirowy kwadratowy AWR


Nawiewnik wirowy kwadratowy. Zastosowanie w instalacjach nisko- i średniociśnieniowych, w środowisku nieagresywnym o wilgotności względnej do 70%. Strumień nawiewanego powietrza wywołuje wysoką indukcję powietrza w pomieszczeniu i uzyskanie wentylacji pozbawionej ciągów. Przeznaczony do wentylacji pomieszczeń o wysokości stropu od 2,6 do 5 m. Do montażu na kanałach wentylacyjnych prostokątnych, w skrzynkach przyłącznych i w sufitach podwieszanych. Mocowanie za pomocą widocznych śrub w wytłaczanych otworach w panelu czołowym lub z mocowaniem śrubą centralną. Wykończenie powierzchni - powłoka lakiernicza proszkowa biała RAL 9003 lub na zamówienia inna zgodna z katalogiem RAL. Regulacja przepływu za pomocą przepustnicy jednopłaszczyznowej na wlocie skrzynki przyłącznej. Opcjonalnie warianty materiałowe objęte zakresem produkcji: wykonanie z blachy ocynkowanej, z blachy kwasoodpornej oraz aluminium.
RDJ Klima jeszcze w tym roku wprowadzi do swojej oferty nowe wyroby aluminiowe w tym:
- czerpnie,
- kratki ze stałymi kierownicami,
- krztki przepływowe.
Więcej informacji o nowych porduktach RDJ KLima na stronach firmy w dziale "Aktualności" www.rdjklima.pl/news
Do pobrania: aktualny katalog RDJ Kliman "Elementy wyposażenia instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 2005" (2,47 MB)