Nowe produkty, zmiany w cenniku, nowe wersje programów doboru.


W cenniku Lindab Systemy wentylacyjne ADS nastąpiły zmiany. Cennik uaktualniono ze względu na poszerzenie asortymentu akcesoriów do montażu kanałów LindabFIX, który obejmuje m.in. wsporniki, zawiesia, pręty, taśmy, obejmy, wkręty, nity. >>cennik ADS
Nowe produkty serii LindabFIX to:
System ram montażowych
Składając odpowiednie elementy, można uzyskać podporę o zadanej wcześniej wytrzymałości (fot. 1)

Fot. 1. System ram montażowych
Fot. Lindab
System Podwieszeń
do szybkiego montażu (fot. 2).

Fot. 2. Podwieszenie do szybkiego montażu
Fot. Lindab
W ofercie Lindab pojawiły się również nowe przepustnice wielopłaszczyznowe JSM do sterowania ręcznego oraz z podstawką pod siłownik (fot. 3). >>cennik JSM

Fot. 3. Przepustnica JSM
Fot. Lindab
Zaszły tez zmiany w oprogramowaniu IT oferowanym przez Spółkę:

CADvent
– dostępna jest już nowa wersja programu 5.6
DIMcomfort – program ułatwiający dobór nawiewników Lindab teraz w języku polskim.
Wszelkie informacje na temat programów oraz najnowsze pliki instalacyjne dostępne są na stronie www.lindab.pl

Lindab Sp. z o.o.
należy do szwedzkiej grupy Lindab AB działającej w branży budowlanej od prawie 50. lat w dwóch obszarach: wentylacji oraz profili dachowych. Lindab AB posiada ponad 100 filii w 29. krajach i zatrudnia ok. 4.900 pracowników na całym świecie. Oferta produktów Lindab reprezentuje najwyższą jakość udokumentowaną certyfikatami ISO 9001-9002 oraz ISO 14001.
Firma Lindab Sp. z o.o. powstała w Polsce w 1992 roku, początkowo oferując produkty z zakresu orynnowania i pokryć dachowych, a od 1998 roku poszerzając działalność o Dział Wentylacji. Asortyment oferowanych przez firmę produktów obejmuje wszelkie elementy związane z przepływem powietrza, poczynając od kanałów, przepustnic, tłumików, elementów regulacyjnych, poprzez nawiewniki, kratki, aparaty indukcyjne, wszelkiego rodzaju akcesoria, a kończąc na belkach chłodzących oraz panelach grzejnych.
Lindab posiada własne laboratoria w Szwecji i Danii, w których testowane są elementy z linii produkcyjnych oraz opracowywane są nowatorskie rozwiązania dla wentylacji.
Wychodząc naprzeciw projektantom i architektom, Lindab stworzył oprogramowanie IT służące do projektowania, dobierania produktów, generowania wszelkiego rodzaju obliczeń. W jego skład wchodzą programy CADvent, DIMcomfort, DIMsilencer oraz TEKNOsim, które w szybki i kompleksowy sposób pozwalają zaprojektować instalację wentylacyjną.