Firma CWK Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty nowe produkty.

Nowości 2011 w ofercie CWK
Firma CWK Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty nowe nawiewniki:

Anemostat sufitowy ASP

ASP
ASP to kwadratowy anemostat nawiewny przeznaczony do instalacji nisko- i średniociśnieniowych, który można zastosować zarówno do nawiewu jak i wyciągu powietrza. Przystosowany jest do pracy ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Do instalacji w pomieszczeniach o wysokości do 4 m. Nawiewnik zapewnia nawiew powietrza w czterech kierunkach. Ze względu na stałe ustawienie kierownic nadają się do nawiewu poziomego. Stożek środkowy oraz kierownice są mocowane do ramki zewnętrznej, a przez to są prawie niewidoczne. Nawiewnik ASP jest zbudowany z aluminiowych kierownic oraz stalowego panelu przedniego, malowanych farbą poliestrową, standardowo w kolorze białym RAL 9010. Na życzenie może być pomalowany w innym dowolnym kolorze z palety RAL. Istnieje możliwość podłączenia nawiewnika do sieci kanałów za pośrednictwem regulacyjnej skrzynki rozprężnej.
[attach=attach6]>>karta katalogowa ASP[/attach]


Kratka dalekiego zasięgu KDZ

KDZ
Kratka dalekiego zasięgu typu KDZ ma zastosowanie zwłaszcza w halach wielofunkcyjnych o zróżnicowanym sposobie użytkowania, w których mają miejsce zarówno imprezy sportowe jak i kulturalne, co wiąże
się z nawiewem różnych ilości powietrza, jak również zmienną różnicą temperatury powietrza. Przemyślana budowa kratki umożliwia nawiew powietrza z wysoką prędkością przy niskiej głośności. Kolejną zaletą kratki jest to, że strumień powietrza jest rozbity na kilka mniejszych strumieni, co znacznie zwiększa indukcję. Kratka KDZ z dyszami dalekiego zasięgu, przestawianymi pojedynczo ręcznie, umożliwia dowolne kształtowanie strumienia powietrza (zakres ruchu 45o). KDZ wykonana jest z blachy stalowej, dysze wykonane z tworzywa ABS. Kratkę charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz wysoka odporność na obciążenia statyczne. Istnieje możliwość wykonania dowolnej wielkości kratki i pomalowania jej na dowolny kolor z palety RAL. Typy kratek: KDZ - dysze przestawialne pojedynczo, do zabudowy w ścianie; KDZ-R - dysze przestawialne pojedynczo, do zabudowy w przewodzie okrągłym.
[attach=attach5]>>karta katalogowa KDZ[/attach]


Nawiewnik sufitowy okrągły NSO/R

NSO/R
NSO/R jest okrągłym nawiewnikiem przeznaczonym do nawiewu i wywiewu powietrza. Panel frontowy o regulowanej wysokości umożliwia zarówno poziome jak i pionowe ukierunkowanie strumienia powietrza. Regulacja i zmiana ukierunkowania strumienia powietrza z poziomego na pionowe nie wymaga użycia żadnych narzędzi. NSO/R wykonany jest ze stali galwanizowanej. Dyskretny wygląd nawiewnika umożliwia łatwe włączenie go w dowolne otoczenie. Malowany standardowo na kolor RAL9010. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania dowolnej wielkości NSO/R i pomalowania na dowolny kolor z palety RAL. Możliwość stosowania z przepustnicą.
[attach=attach7]>>karta katalogowa NSO/R[/attach]


Sufitowa kratka nawiewno-wywiewna SKNW

SKNW
SKNW to okrągły lub prostokątny nawiewnik przeznaczony do montażu w suficie. Nawiewnik może spełniać funkcje wywiewnika. Nawiewnik przystosowany jest do pracy ze stałym lub zmiennym przepływem powietrza. Specjalnie zaprojektowany wirowy układ perforacji zapewnia niski poziom dźwięku przy dużym przepływie powietrza. Kratki SKNW wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej, malowane standardowo na kolor RAL9010. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość wykonania dowolnej wielkości i pomalowania na dowolny kolor z palety RAL
[attach=attach8]>>karta katalogowa SKNW[/attach]


Nowością 2011 jest też nowa perforacja paneli przednich nawiewników wyporowych produkcji CWK, m.in. typ PNWD, PONW, NWN, PNWS, WNWS, PNWM.
CWK Sp. z o.o. powstała na początku 2000 roku uruchamiając produkcję szerokiej gamy zakończeń instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnych. W ofercie posiada anemostaty i kratki z aluminium, nawiewniki z ruchomymi dyszami, nawiewniki talerzowe, nawiewniki szczelinowe, dysze dalekiego zasięgu z aluminium, nawiewniki wyporowe, nawiewniki źródłowe. Technologia oraz produkcja wyrobów oparta jest na nowoczesnym oprzyrządowaniu, pozwalającym na produkcję akcesoriów wentylacyjnych o wysokiej jakości i niskiej cenie oraz na realizację dużych zamówień w krótkim okresie czasu. Kratki i anemostaty produkowane są z wytłaczanych w SAPA ALUMINIUM profili według opatentowanych przez firmę wzorów. Własna lakiernia proszkowa umożliwia szybkie pomalowanie zamówionych produktów w dowolnym kolorze z palety RAL.
Źródło: CWK Sp. z o.o.