Zewnętrzna pompka skroplin HOPPY do zastosowań w wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwie, to nowa propozycja w ofercie PPHU Centrum Klima Sp. z o.o.
Zewnętrzne pompki skroplin HOPPY są wyposażone w doskonale amortyzowany system zawieszenia silniczka, dzięki czemu ich pracy towarzyszy niski poziom hałasu. System ten jest odpowiednio zabezpieczony przed uszkodzeniami podczas transportu. Pompka jest wyposażone w zbiorniczek, i dopiero częściowe wypełnienie zbiorniczka uruchamia pompkę – załączenia występują o wiele rzadziej niż to się dzieje w przypadku klasycznych pompek wewnętrznych, przez co wydłuża się żywotność i bezawaryjne działanie. Korpus pompki jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki estetycznemu wyglądowi pompka doskonale wkomponowuje się w aranżację wnętrza.
Dużą zaletą jest niski pobór energii oraz bezpośredni dostęp do pompki z zewnątrz bez konieczności kłopotliwego demontowania koryt maskujących jak to jest w przypadku pompek wewnętrznych. Pompki skroplin HOPPY znajdą nie tylko zastosowanie w klimatyzacji, ale również w wentylacji rekuperacyjnej opartej na wymienniku krzyżowym.
Dane techniczne - zewnętrzna pompka skroplin HOPPY:
- wymiary (dł x wys x szer) 190 x 150 x 110 mm
- zasilanie 50Hz/230V
- moc 22W
- maksymalna wysokość podnoszenia 3,2 m
- maksymalna wydajność 1,8l/min (108 l/h)
- niewielki poziom hałasu 43 dB(A).