Nowość, która pojawiła się na rynku to dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu: Fluke® T90, T110, T130 oraz T150. Wprowadziła je firma Fluke Corporation. Tego typu testery uzyskują wyniki w niemalże każdych warunkach. Jest to możliwe dzięki połączeniu sygnalizacji sygnalizacji dźwiękowej, świetlej i wibracyjnej. Ponadto zauważyć można bardzo czytelną prezentację wartości napięcia na wyświetlaczu urządzenia.

Nowość wśród testerów napięcia i ciągłości obwodów - rodzina Fluke się powiększyła.
Testery dwubiegunowe firmy Fluke wyróżnia wysokiej jakości konstrukcja: wytrzymała, ergonomiczna obudowa, grubszy kabel ze wskaźnikiem zużycia (funkcja WearGuard), solidny schowek na akumulatory oraz trwała nakładka ochronna sondy. Przyrządy są całkowicie zgodne z najnowszymi wymaganiami dotyczącymi bezpieczeństwa, wyszczególnionymi w normie RN 61243-3:2010 i w klasach bezpieczeństwa Cat IV 600 V, Cat III 690 V (modele T110, T130 i T150) lub Cat III 600 V, Cat II 690 V (model T90).

Testery dwubiegunowe informują o napięciu prądu stałego i zmiennego na cztery sposoby. Przejrzysta, łatwa do zauważenia iluminacja LED, wyraźnie widoczna wartość napięcia na wyświetlaczu, dźwiękowy test ciągłości obwodu i wibracje mają na celu zwrócenie uwagi elektryka na istniejące napięcie. Funkcja wibracji jest szczególnie przydatna w sytuacji dużego natężenia hałasu lub konieczności wzrokowego śledzenia sondy.
Zwiększona ergonomia urządzeń umożliwia wygodne używanie oraz łatwą obsługę (nawet w rękawicach). Jasny, podświetlany wyświetlacz zapewnia dobrą widoczność przycisków i wskaźników w każdych warunkach, a opcja włączenia/wyłączenia dźwięku pozwala na dyskretne przeprowadzanie testów w miejscach, gdzie obowiązuje cisza. Dwubiegunowe testery napięcia i ciągłości obwodu firmy Fluke zawierają funkcje dostosowane do potrzeb i preferencji elektryków oraz oferują doskonały stosunek ceny do wydajności.