testo 480 - najwyższej klasy rozwiązanie do pomiaru parametrów powietrza, dla profesjonalistów.

Nowość: testo 480 - profesjonalista w przepływie powietrza
Najnowocześniejsza technologia pomiarowa oznacza szybkie i łatwe dokonywanie profesjonalnych pomiarów. Firma Testo konsekwentnie spełnia wymagania użytkowników, wprowadzając do oferty nowy miernik testo 480, zaprojektowany w sposób pozwalający klientom na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy, a jednocześnie gwarantujący im maksymalną niezawodność i elastyczność pomiaru.

testo 480
W przeszłości pomiar parametrów środowiskowych powietrza wiązał się z niepewnością pomiaru o charakterze systemowym, wynikającą z interakcji pomiędzy urządzeniem a sondami. Testo 480 oferuje niezwykłe, innowacyjne rozwiązanie w tym problematycznym obszarze komunikacji. System opiera się na cyfrowych sondach ze zintegrowaną pamięcią. Sondy powiadamiają urządzenie o zbliżającej się konieczności przeprowadzenia kalibracji.

Gdy użytkownik wprowadzi wszystkie dane kalibracyjne za pomocą oprogramowania “EasyClimate”, dane te zostają na stałe zapisane w sondzie. Odchylenia są przez nią automatyczne kompensowane, dzięki czemu na wyświetlaczu pojawiają się wyłącznie wiarygodne i powtarzalne dane pomiarowe. Wszystkie aspekty kalibracji stały się łatwiejsze. Miernik nie musi być już wysyłany do kalibracji, tego procesu wymagają tylko sondy. Oznacza to, że przyrząd pomiarowy może być wciąż używany, zachowując elastyczność i wygodę dla użytkownika.
testo 480
Miernik chcąc pretendować do miana najnowocześniejszej technologii pomiarowej musi cechować się także najwyższej klasy rozwiązaniami w zakresie zarządzania danymi i generowania raportów. Użytkownik może z łatwością przesłać dane z testo 480 do komputera przez kabel USB lub przenieść je za pomocą karty pamięci SD, a potem skutecznie zarządzać tymi danymi przy użyciu oprogramowania komputerowego.

Umieszczony centralnie klawisz trackpad zapewnia wygodną nawigację przez różne poziomy menu i ustawień. Dla inżynierów z branży wentylacji i klimatyzacji, testo 480 oferuje zdefiniowane programy pomiarowe, np. pomiar graficzno – punktowy, zgodny z HVAC według normy PN-EN 12599. Wszystkie istotne parametry powietrza w pomieszczeniach mogą być monitorowane za pomocą szerokiej gamy sond pomiarowych, np. prędkości przepływu, temperatury, wilgotności lub stężenia CO2. Nie tylko optymalizuje to osiągnięcie odpowiednich warunków w biurach i pomieszczeniach mieszkalnych, ale może także, na przykład, pomaga w zapobieganiu rozwoju pleśni.

Testo 480 prowadzi użytkownika przez cały pomiar w sposób pozwalający na zaoszczędzenie czasu i kosztów. Przyrząd pomiarowy cechuje się nowoczesnym wyglądem i najnowszą technologią “Made in Germany”. Testo, będąc od wielu lat partnerem profesjonalistów w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji na całym świecie, doskonale zdaje sobie sprawę z ich potrzeb i wyzwań, którym muszą stawić czoła. Wiedzę tę wykorzystano w praktyce, tworząc miernik testo 480.


testo 480 oferuje:
> Wysokiej jakości, cyfrowe sondy i inteligentny system kalibracji
> Nowoczesną klawiaturę oraz wyświetlacz graficzny
> Szeroki wybór sond do każdej aplikacji
> Profesjonalne oprogramowanie do tworzenia raportów i analiz


>kliknij po więcej


Źródło: Testo Sp. z o.o.