System elastycznych kanałów rozprowadzania powietrza LVE.

Nowość Stiebel Eltron: System wentylacyjny LVE
LVE to nowoczesny, płaski, modułowy system kanałów wentylacyjnych, wykonany z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Jest główną częścią całego systemu wentylacji i służy do komfortowej dystrybucji powietrza doprowadzanego i zużytego. Ma decydujący wpływ na komfort, wydajność i higienę wentylacji pomieszczeń.


Rozdział powietrza pomieszczeń takich, jak sypialnie, pokoje dziecięce oraz wszystkie przestrzenie, gdzie jest powietrze wywiewane (kuchnia, łazienka, WC), jest połączony z centralnym urządzeniem wentylacyjnym w domu, np. LWZ.
System jest bardzo prosty podczas instalacji dzięki systemowi wtyczek plug-LVE. Wszystkie komponenty zostały zaprojektowane w kształcie różnych modułów do dowolnej konfiguracji co powoduje, że system ma uniwersalne zastosowanie do każdego domu.
Całość składa się z kilkunastu elementów: kanałów wentylacyjnych w podłodze i ścianie, otworów wentylacyjnych i przepływu powietrza, nawiewników ściennych, przyłączy, kolan, adapterów podłączeniowych. Głównym elementem jest centralny, regulowany rozdzielacz powietrza z czterema przyłączeniami płaskich kanałów do rozprowadzania powietrza, do połączenia z urządzeniem wentylacyjnym.
Jakość całego systemu LVE umożliwia bezproblemowe osiągnięcie wysokiego przepływu powietrza.

Główne cechy systemu LVE:
- Prosty system wtyczek do szybkiej instalacji (plug-LVE)
- Idealny do komfortowej dystrybucji powietrza
- Wysoki przepływ powietrza do 45 m3/h
- Centralny, regulowany rozdzielacz powietrza
- Elastyczne zastosowanie przy podłodze, suficie i wylotach ściennych
- System idealnie współpracuje z urządzeniami wentylacyjnymi, np. LWZ.


[attach=attach1]Galeria elementów LVE:[/attach]

LVELVE
LVELVE
LVELVE
LVE

Źródło: Stiebel Eltron-Polska Sp. z o.o.