Platforma B2B firmy Darco jest narzędziem wspomagającym działalność handlową kontrahentów firmy.

Nowość: platforma B2B firmy Darco
Za pomocą platformy użytkownik bez potrzeby bezpośredniego kontaktu uzyskuje większość potrzebnych informacji handlowych, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Adres Internetowy systemu B2B Darco to: www.b2b.darco.com.pl

Platforma B2B Darco została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich jest częścią ogólnodostępną dla klientów posiadających login i hasło. Brak w tej części informacji dedykowanych tylko i wyłącznie do danego użytkownika. Na stronie www użytkownicy mogą sprawdzić aktualności, nowości, promocje, dowiedzieć się o planowanych szkoleniach, pobrać najbardziej aktualne materiały informacyjne Darco, czy też pobrać zdjęcia, czy filmiki instruktażowe.
Druga funkcja platformy, uruchamiana poprzez kliknięcie na przycisk E-BOK to elektroniczne biuro obsługi klienta, aplikacja pozwalająca na sprawdzenie bieżących zamówień, faktur czy danych firmy.
Do aplikacji E-BOK wymagane jest powtórne logowanie, gdyż informacje tam zawarte są dedykowane tylko i wyłącznie do wiadomości danej firmy, a ich szczegółowość wymaga rozszerzonego dbania o prawa dostępu.>> O platformie B2B Darco
>> Jak założyć konto dostępowe


Źródło: Darco Sp. z o.o.