Firma elta Polska poszerza swoją ofertę o kolejną nowość. Na rynek wprowadzana jest linia EKO – seria energooszczędnych klimatyzatorów wyposażonych w inwerter.


>specyfikacja techniczna klimatyzatorów elta EKO

elta Polska Sp. z o.o.
jest dystrybutorem oraz importerem urządzeń audio i video, sprzętu gospodarstwa domowego, multimediów, urządzeń klimatyzacyjnych oraz nawigacji samochodowej. W Polsce firma obecna jest od ponad 10 lat. W tym czasie stała się uznanym partnerem handlowym ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, wysoką jakość, nowoczesne i nowatorskie technologie, a także konsekwentną orientację na klienta i solidny serwis.
Klimatyzatory elta dostępne są na polskim rynku już od 4 sezonów. Firma zajmuje się zarówno sprzedażą urządzeń oznaczonych logo elta Klima, jak również posiada w swojej ofercie rozwiązania klimatyzacyjne i wentylacyjne innych marek. Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od wykonania projektu, poprzez dostarczenie urządzeń, montaż, aż po uruchomienie systemu.
elta Polska Sp. z o.o. jest oddziałem elta GmbH, firmy obecnej w 30 krajach na całym świecie, która
w swojej ofercie posiada ponad 400 produktów. Są to urządzenia z branży audio/video, AGD, multimediów i klimatyzacji. W ciągu roku elta GmbH importuje ok. 7 mln urządzeń o łącznej wartości ponad 100 mln euro.