Od ponad miesiąca firma J. Słomczewska produkuje kratki wentylacyjne ze styropianu, które po zamontowaniu można pomalować na dowolny kolor!
Od maja bieżącego roku P.P.H.U. Joanna Słomczewska Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty kratki wentylacyjne wykonane ze styropianu.
Kratki AS okrągłe, kwadratowe i prostokątne produkowane są w typowych rozmiarach:
- 14x14 mm z ramką (AS1)
- 14x14 mm z kołnierzem 100 mm (AS1K)
- 17x17 mm z kołnierzem 125 mm (AS2K)
- 14x21 mm z ramką (AS3)
- 14x21 mm z kołnierzem 125 mm (AS3K)
- o średnicach 100 (AS100) i 125 mm (AS125)
- o średnicy 125 mm przeznaczona do montażu w suficie (AS125KE).
Istotną zaletą kratek ze styropianu jest możliwość pomalowania ich na dowolny kolor, pozwalając na estetyczny kamuflaż tego elementu wentylacji.
Kratki AS przeznaczone są do wentylacji nawiewno-wywiewnej, do montażu na ścianie lub suficie;i dostępne z siatką przeciw owadom lub bez niej.P.P.H.U. Joanna Słomczewska Sp. z o.o.
od 996 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją systemów i urządzeń wentylacyjnych. W ofercie posiada szeroką gamę kratek wentylacyjnych w różnych kolorach i rozmiarach, systemy kanałów wentylacyjnych, wentylatory łazienkowe wyposażone w czujniki ruchu, higrostaty, wyłączniki czasowe. J. Słomczewska jest producentem wentylatorów domowych, przemysłowych, kratek, przewodów i kanałów wentylacyjnych oraz innych akcesoriów wentylacyjnych.