NOWOCZESNE SYSTEMY ODPROWADZANIA SPALIN W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE - Fakty, trendy i argumenty


Tytuł: Nowoczesne systemy odprowadzania spalin w zjednoczonej Europie - Fakty, trendy i argumenty
Autor: praca zbiorowa pod redakcją dr Rudolf Kania
Rok wydania: 2009
Cena: 138,00 zł + koszty wysyłki
zamówienie


Już w sprzedaży...
...jedyna na polskim rynku publikacja dotycząca rynku systemów odprowadzania spalin...

Czym jest technologia odprowadzania spalin dnia dzisiejszego, a czym staje się współcześnie na naszych oczach?
"Quo vadis technologio? Quae tuafata erunt?"

Na te pytania próbują odpowiedzieć autorzy artykułów zawartych w publikacji "Nowoczesne systemy odprowadzania spalin w zjednoczonej Europie - Fakty, trendy i argumenty" pod redakcją naukową dra Rudolfa Kania.
Publikacja jest jedną z pierwszych poświęconych tej problematyce, a z pewnością pierwszą, w której tematyka przedstawiona jest w sposób interdyscyplinarny. Jest ona bowiem rezultatem badań i dociekań szerokiego środowiska naukowego oraz przedstawicieli przemysłu jak i instytucji międzynarodowych.
Ze wstępu:

"Niniejsza książka jest wielowątkową próbą przedstawienia widocznych trendów jak i próbą zidentyfikowania aktualnych obszarów dyskusyjnych środowiska ekspertów światowego formatu tej jakże specjalistycznej dyscypliny wiedzy technologicznej. Dzięki tak postawionej tezie problematyka badawcza publikacji nabiera interdyscyplinarnego charakteru (...)
Publikowane artykuły reprezentują poglądy wybitnych naukowców z kraju i zagranicy jak i ekspertów organizacji biznesowych, managerów, techników, przedstawicieli rzemiosła kominiarskiego na co dzień związanych z budownictwem i techniką kominową".

Publikacja jest cennym uzupełnieniem skromnej polskojęzycznej literatury przedmiotu, opisującej branżowe skutki integracji w wymiarze wewnątrzunijnym oraz ewolucję norm i przepisów technicznych na poziomie ogólnoeuropejskim.

Źródło: ''