Energooszczędność domu jednorodzinnego jest kluczem do nowoczesności. Rosnące koszty energii oraz coraz większa samoświadomość inwestorów sprawiają, iż wzrasta zainteresowanie domami energooszczędnymi. Niższe rachunki za codzienną eksploatację budynku oraz wymierne korzyści dla środowiska naturalnego stają się koronnymi argumentami przemawiającymi za nowoczesnym podejściem do projektowania, budowy i użytkowania domu.

W związku z tym firma TECE Sp. z o.o. rozpoczęła partnerską współpracę z Pracownią Projektową ARCHIPELAG w ramach akcji promującej nowoczesne rozwiązania w budownictwie jednorodzinnym pod nazwą „DOMY XXI”. Kluczowym elementem promocyjnym akcji jest budowa pierwszego w Polsce supernowoczesnego i wysoko energooszczędnego domu „LUMINA”, w którym po ukończeniu inwestycji powstanie Centrum Edukacji „DOMY XXI”.

Zapraszamy również do odwiedzenia najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA ,które odbędą się w dniach od 20 do 23 stycznia 2009 w Poznaniu, podczas trwania których zostanie wygłoszony wykład pt. „Nowoczesne rozwiązania w budownictwie jednorodzinnym na przykładzie wysoko energooszczędnego domu LUMINA. Współczesne propozycje rozwiązań ekologicznych dla inwestorów indywidualnych” zaplanowany na 21 stycznia 2009 r. w godzinach od 10.00-14.00 w Sali konferencyjnej pawilonu 7a na terenie wystawienniczym. Warto także odwiedzić stoisko nr 47 w pawilonie 8 A, na którym zostanie zaprezentowana makieta domu LUMINA, a w dniu 21 stycznia w godz. 14.00 – 15.00 odbędzie się dyżur eksperta TECE.

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie Państwo na stronie www.domy21.pl

oraz na www.tece.pl