Data rozpoczęcia
2009-06-17
Data zakończenia
2009-06-17

termin: 17.06.2009 miejsce: Gdańsk
Firma Testo w czerwcu 2009 organizuje szkolenia pt. "Nowoczesne rozwiązania pomiarowe dla wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa".
Każda instalacja powinna być zaprojektowana i wykonana zgodnie z obowiązującymi zasadami sztuki budowlanej. Nieprzestrzeganie tych zasad może w konsekwencji doprowadzić do stanów awaryjnych w trakcie jej użytkowania. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia tego typu systuacji kryzysowych Testo podczas czerwcowych spotkań w Gdańsku i Warszawie chce zaprezentować narzędzia, dzięki którym utrzymanie i konserwacja instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej będzie prosta i bezpieczna.
Podczas spotkania zaprezentowane zostaną między innymi: anemometry, higrometry, termometry/pirometry oraz mierniki do pomiaru parametrów mikroklimatu, jak również elektroniczne oprawy zaworowe do systemów chłodniczych/klimatyzacyjnych wykorzystywane między innymi do diagnozowania instalacji wykorzystujących pompy ciepła.
Prowadzący zwrócą szczególną uwagę na najnowsze trendy, jak również na najczęste błędy popełniane przy wykonywaniu pomiarów.
Terminy najbliższych spotkań:

17 czerwca - Gdańsk
24 czerwca - Warszawa

Udział w szkoleniach Testo jest bezpłatny. Wszystkie zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu osoby proszone są o rejestrację pod numerem telefonu 022 863 74 01 lub mailowo: testo@testo.com.pl