Firma Testo organizuje cykl seminariów dotyczących rozwiązań pomiarowych dla wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa.

Nowoczesne rozwiązania pomiarowe dla wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa i ogrzewnictwa
Każda instalacja powinna być zaprojektowana i wykonana zgodnie z obowiązującymi zasadami sztuki budowlanej. Nieprzestrzeganie tych zasad może w konsekwencji doprowadzić do stanów awaryjnych w trakcie jej użytkowania. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia tego typu sytuacji, firma TESTO Sp. z o.o. organizuje seminaria połączone z prezentacjami narzędzi, dzięki którym utrzymanie i konserwacja instalacji wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej jak również grzewczej jest prostsza i bezpieczniejsza.

Podczas spotkań prezentowane są między innymi: anemometry, higrometry, termometry / pirometry, mierniki do pomiaru parametrów mikroklimatu, jak również elektroniczne oprawy zaworowe do systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, wykorzystywane między innymi do diagnozowania instalacji wykorzystujących pompy ciepła.

Istotnym punktem programu seminariów jest również prezentacja analizatorów spalin testo oraz detektorów nieszczelności gazowych.

Ponadto przedstawione będą nowości i trendy, a samo spotkanie jest okazją do spotkania się i rozmowy ze specjalistami w dziedzinie pomiarów.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w seminarium Testo proszone są o kontakt pod numerem telefonu (22) 863 74 01 lub mailowo: testo@ testo.com.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.Źródło: Testo Sp. z o.o.