W kurtynach powietrznych firmy Frico zastosowano blachy perforowane jako nowoczesne obudowy urządzeń pełniące jednocześnie funkcję osłon oraz krat zabezpieczających przed przedostaniem się do środka zwierząt i owadów.

Nowoczesne kurtyny powietrzne z blachy perforowanej MEVACO
Blacha perforowana firmy MEVACO przyczynia się do zapewnienia zdrowego i przyjemnego klimatu w pomieszczeniach.

Dzięki zastosowaniu kurtyn powietrznych można podzielić pomieszczenia na różne obszary klimatyczne. Kurtyny znajdują zastosowanie w domach handlowych, budynkach przemysłowych i pomieszczeniach biurowych, gdzie zapewniają przyjemny klimat oraz optymalne wykorzystanie energii. Dostające się do nich powietrze jest, w zależności od potrzeb, ogrzewane lub schładzane.

Przy konstrukcji kurtyn blacha perforowana MEVACO została wykorzystana jako osłona przed dotknięciem silnika oraz, od strony zasysanego powietrza, jako krata zabezpieczająca przed przedostaniem się do środka zwierząt i owadów. Poza tym blacha perforowana ze stali nierdzewnej lub malowana proszkowo nadaje kurtynie estetyczny wygląd.

"Kurtyny powietrzne z blachy perforowanej MEVACO to dobry przykład na zastosowanie tego wszechstronnego produktu", mówi Stephan Geiger, prezes zarządu MEVACO. „Oferujemy ponad 1000 rodzajów blach perforowanych oraz pasujące elementy uzupełniające bezpośrednio z magazynu.”

Poza tym Klienci mogą wybierać z tysiąca możliwości perforacji i materiałów, z których MEVACO wykona produkt w każdej zamówionej ilości. I to zarówno w kształcie prostokąta, nawet z szesnastoma polami perforacji, jak i równoległoboku o prostych krawędziach.
Firma MEVACO oferuje również szeroką paletę wzorów perforacji: okrągłe, kwadratowe, podłużne oraz perforacje ozdobne z serii CREATIV LINE.
W przypadku artykułów na zamówienie Klienci mogą czerpać inspiracje z licznych przykładów zastosowania produktów MEVACO.

Produkty wykonywane są ze stali czarnej, stali ocynkowanej ogniowo, aluminium, stali nierdzewnej, miedzi i tytan-cynku o różnych grubościach i wymiarach.

Osłona z blachy perforowanejKurtyna powietrzna firmy Frico