Informacja o nowościach na stronach internetowych firm z branży.Od czasu do czasu na stronach serwisu informujemy o nowych witrynach branżowych w sieci (np. Iglotech, aereco wentylacja, Carrier Polska, Venture Industries).
W drugiej połowie roku 2003 wiele firm z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz chłodniczej zdecydowało się do zupełnej zmiany lub przebudowy swoich stron internetowych.
Internetowe wizerunki zmieniły m.in. firmy:
- DARCO z Dębicy: www.darco.com.pl
- DOSPEL z Częstochowy: www.dospel.com.pl
- EKOKLIMAX-PROJEKT z Bydgoszczy: www.ekoklimax.com.pl
- KMW engineering z Solca Kujawskiego: www.kmw.pl
- RDJ KLIMA z Włocławka: www.rdjklima.pl
- VBW CLIMA z Gdyni: www.vbwclima.com.pl
W firmach: IGLOTECH z Kwidzyna (www.iglotech.com.pl) oraz VTS Clima z Kosakowa (www.vtsclima.pl lub www.vtsclima.com) trwają intensywne prace nad ukończeniem nowych witryn-portali. Wkrótce zobaczymy też zupełnie nowe strony SYSTEMAIR www.systemair.pl oraz DAIKIN Airconditioning Poland www.daikin.pl.
W budowie: www.klingenburg.pl (KLINGENBURG Sp. z o.o. Świdnica).
Przebudowie uległy witryny:
www.e-wentylacja.pl
Teraz, obok wentylatorów O.ERRE, w ofercie znalazły się także
wentylatory firmy CASALS. Na stronie znajdują się też: cenniki, możliwość wysłania zapytania, pobrania pliku, formularz doboru.
www.carrier.pl
1 września 2003 r. został uruchomiony sklep internetowy (www.tk.istore.pl) z częściami do agregatów chłodniczych i klimatyzacyjnych.
Portal www.wentylacja.com.pl również zapowiada zmiany. Będą one dotyczyły głównie strony startowej witryny, dzięki czemu polepszy sie nawigacja, czytelność i funkcjolnalność serwisu.
Redakcja