W kwietniu 2009 w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Ogrzewania, Wyposażenia Sanitarnego oraz Klimatyzacji ExpoTherm. Nowa impreza, organizowana pod hasłem Gdzie spotyka się biznes, ma przyciągnąć przede wszystkim wystawców zagranicznych.
Pierwsze Targi ExpoTherm odbędą się w dniach 1 – 3 kwietnia 2009 w powstającym Warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56. Na 10 000 m2 wewnętrznej i 2000 m2 zewnętrznej powierzchni wystawienniczej swoją ofertę przedstawią wystawcy zajmujący się szeroko pojętym sektorem instalacyjnym. Zaplanowano pięć głównych grup towarowych, obejmujących najbardziej rozwojowe sektory instalacji:
• technika grzewcza;
• wentylacja, klimatyzacja i ogrzewnictwo;
• instalacje wodne;
• energia odnawialna i technologie energooszczędne;
• technika basenowa.

Wizualizacja hali targowej
MT Polska

Na targach swoją ofertę zaprezentują m.in. wystawcy zagraniczni, którzy po dużych imprezach targowych w Moskwie i w Kijowie są zainteresowani zdobyciem kontaktów biznesowych w naszym kraju. Wystawcy polscy będą mieli okazję spotkać się ze zwiedzającymi z zagranicy, szczególnie z rynków Bliskiego i Dalekiego Wschodu.
Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 31 stycznia 2009. Dla wystawców, którzy zdecydują się na zgłoszenie we wcześniejszym terminie, czekają atrakcyjne rabaty sięgające zależnie od powierzchni stoiska 15%.
Informacje dla wystawców: telefon i faks 022 628 20 40; adres e-mail: e.poszwa@ecexpoevents.com
Strona targów: www.expotherm.info