materiały techniczne nowych urządzeń Danfoss, które pojawiły się w stałej ofercie Elektronika SA w ostatnich miesiącach: agregatów Optyma Plus Nowa Generacja a także sterowników OPTYMA Control AK-RC, EKC 202C MS oraz EKC302 A B C i D.

Nowe produkty Danfoss w ofercie Elektronika S.A.
danfossMarka Danfoss w branży chłodniczej (i nie tylko) kojarzona jest z rzetelnością wykonania, niską awaryjnością oraz ciągłym poszukiwaniem nowych, lepszych i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Zapewnia Klientom urządzenia w 100% testowane fabrycznie, daje gwarancję wysokiej jakości przy umiarkowanej cenie, jak również zapewnia dostępność.
Tak jest w przypadku setek drobnych, aczkolwiek niezbędnych, urządzeń z zakresu automatyki chłodniczej Danfoss. Tak jest również w przypadku agregatów Optyma Plus Nowa Generacja. Zaprogramowane parametry pozwalają na szybkie i skuteczne uruchomienie. Mniejsza ilość błędów przy montażu fabrycznym (możliwych jednak do niecelowego popełnienia podczas samodzielnego łączenia i doposażania agregatu przez Instalatora) - zmniejsza ryzyko wadliwej pracy, ogranicza czas i koszty napraw oraz dojazdów.

Do pobrania:
>> OPTYMA PLUS NG - katalog
>> OPTYMA PLUS NG - folder
>> OPTYMA PLUS NG - instrukcja
>> OPTYMA Control AK-RC - uniwersalny sterownik komorowy - folder
>> OPTYMA Control AK-RC101 - instrukcja
>> OPTYMA Control AK-RC103 - instrukcja
>> EKC 202C MS - sterownik uniwersalny - folder
>> EKC 302 A B C - instrukcja
>> EKC 302 D - instrukcja
>> Artykuł prasowy - nowości Danfoss

Źródło: Elektronika S.A.