Firma CWK Sp. z o.o. zajmuje się produkcją szerokiej gamy anemostatów, kratek wentylacyjnych, nawiewników wirowych i szczelinowych oraz dysz dalekiego zasięgu. Wytwarzane przez CWK wyroby są malowane proszkowo na kolor z palety RAL 9010 lub na życznie na dowolnie wybrany kolor. Wszystkie produkowane elementy posiadają atest higieniczny PZH. W 2005 roku producent powiększa swój asortyment o nowe wzory nawiewników.

Nawiewniki serii NK-(DZ, RD)Nowe nawiewniki z serii nawiewników na kanały spiro stanowiące długo oczekiwaną alternatywę dla kratek KS (w asortymencie CWK). Występują w wersji z okrągłymi ruchomymi dyszami RD, bądź z nastawnymi dyszkami dalekiego zasięgu DZ.
Nawiewniki serii NSP-DZ (Q, R, RQ)
Nawiewniki sufitowe tej nowej serii charakteryzują się niebanalnym wyglądem (w trzech różnych wariantach wykonania). Nawiewniki te posiadają po 2 części robocze: jedna z nich to powierzchnia perforowana; drugą stanowią nastawne dyszki dalekiego zasięgu.
Nawiewniki serii NSP-(DZ, RD)Nawiewniki tej serii to nowoczesne ścienne nawiewniki posiadające podobne cechy do nawiewników NSP-DZ-(Q, R, RQ), czyli dwie części robocze nawiewnika z tym, że NSP-DZ posiada perforację oraz nastawne dyszki dalekiego zasięgu, natomiast NSP-RD posiada część perforowaną i ruchome dyszki typu RD.
Więcej informacji na temat nowych modeli pod nr tel. (42) 648 44 51.
Pełna oferta kratek, anemostatów i nawiewników CWK: na stronie www producenta, w katalogu produktów na CD (zamów CD) lub plakacie 70x100 cm (zamów plakat).


Komentarze

  • Ładnie wyglądają

    Ładne nawiewniki, zastanawia fakt różnorodności oferty gdyż 90% instalacji robi się na kratka + anemostat. Pozatym jeśli cena będzie do zaakceptowania to napewno skorzystam.