Electrolux przedstawia nową gamę kolorystyczną odkurzaczy Ergorapido.


Każdy, kto kiedykolwiek zastanawiał się, czy bezprzewodowy, bateryjny odkurzacz będzie się dobrze prezentował w jego domu, może teraz wybrać Ergorapido w jednym z trzech zupełnie nowych kolorów. Najnowsze modele mają barwę fioletu cassis, pastelowej zieleni i antycznej stali.
Modny przedmiot o ciekawym, ponadczasowym wzornictwie dobrze komponuje się z każdym typem wnętrza. Projektanci Electrolux uważnie śledzą najnowsze trendy i regularnie wprowadzają nowe kolory. Dzięki temu odkurzacz Ergorapido jest zawsze na czasie.
Fiolet w odcieniu cassis: Fiolet to barwa, która kojarzy się z bogactwem i luksusem. W zależności od sytuacji, elementy o tej barwie budzą skojarzenie z czymś ciemnym i tajemniczym lub miękkim i ciepłym. Odkurzacz w tym kolorze będzie się bardzo dobrze prezentować w klasycznych, komfortowych wnętrzach.
Pastelowa zieleń: To kolor rozjaśniony, opalizujący i metaliczny. Budzi nostalgiczny nastrój, skojarzenie z czymś ładnym i łagodnym. Zieleń o zimnym miętowym odcieniu będzie idealnie pasować do elementów w kolorach jasno-szarych, organicznych i purpurowych.
Antyczna stal: Ten delikatny kolor, charakterystyczny dla architektury high-tech, przywodzi na myśl surowe, stalowe materiały. Jest kojarzony z męskością, funkcjonalnością i wiarygodnością. Bardzo dobrze komponuje się zarówno z intensywnymi kolorami, jak i z naturalnymi materiałami, elementami monochromatycznymi i różnymi odcieniami szarości.

“Wzrasta liczba osób, które zamiast urządzać wielkie sprzątanie raz w tygodniu, wolą sprzątać częściej, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Idealnym rozwiązaniem dla nich jest lekki odkurzacz, który zawsze będzie pod ręką,”
- wyjaśnia Andrzej Sawczuk z Electrolux. “Ergorapido w nowych metalicznych kolorach stanowi harmonijne dopełnienie wnętrza. Można go przechowywać na widoku i wygodnie z niego korzystać.”
Odkurzacze ErgorapidoPlus to nie tylko nowe, modne kolory. Wyróżnia je również nowa litowo-jonowa bateria o mocy 18 Volt, która zwiększyła siłę ssania o 20%. Czas jej działania jest dwukrotnie dłuższy od baterii stosowanych wcześniej. Nowa bateria ładuję się szybciej, a stopień jej naładowania łatwo można sprawdzić na wyświetlaczu.
“O potrzebie zwiększenia siły bezprzewodowego odkurzacza dowiedzieliśmy się z przeprowadzanych przez nas regularnie badań konsumenckich. Część użytkowników chciała jeszcze efektywniej sprzątać przy jego pomocy. To właśnie z myślą o nich wprowadziliśmy nowy model ErgorapidoPlus,” tłumaczy Andrzej Sawczuk.
Kolejną innowacją, zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, jest lampka LED wbudowana w ssawkę podłogową nowego Ergorapido. Dzięki oświetleniu łatwiej jest zobaczyć, czy odkurzacz zebrał wszystkie drobinki.
Podobnie, jak poprzednie modele Ergorapido, nowe odkurzacze mają wygodną, wyjmowaną część ręczną do czyszczenia mebli, blatów i wnętrza samochodu. Ssawka podłogowa została zaprojektowana tak, aby odkurzaczem można było z łatwością manewrować i omijać przeszkody przy pomocy delikatnych skrętów rączki. Dodatkowe akcesoria, szczotka oraz ssawka szczelinowa, przechowywane są w bazie ładującej.
Cykloniczna siła wirowania zastosowana w Ergorapido oddziela cząsteczki kurzu z przepływającego przez odkurzacz powietrza, dzięki czemu filtry urządzenia się nie zatykają. W połączeniu z elektroszczotką, siła ta pozwala Ergorapido skutecznie zbierać włosy, włókna, cząsteczki kurzu i okruchy zarówno z twardych podłóg, jak i z dywanów.
Nowe Ergorapido Cyclonic 2 w 1 - pojemność zbiornika na kurz 0,5l, elektroszczotka, możliwość odkurzenia do 80 m² na jednym ładowaniu, praca w dwóch trybach mocy – maksymalnym i cichym. Nowe modele Ergorapido w kolorze stalowym (ZB2901), fioletowym (ZB2902) i zielonym (ZB2903) są dostępne w sklepach od 15 października 2009 roku w cenie 529,00 PLN brutto.
Więcej informacji o produktach Electrolux na www.electrolux.pl